Çankırı'nın Kızılırmak ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 8 kişi yaralandı. Yaralılardan 4'ünün çocuk olduğu bildirildi.

Kontrolden Çıkan Araçlar Facianın Sebebi

Kaza, Kızılırmak ilçesi Ankara yolu kavşağında henüz belirlenemeyen nedenlerle sürücülerinin kontrolünü kaybettiği iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana geldi. Çarpışmanın şiddetiyle her iki araçta da büyük hasar oluştu.

A W236155 02

Neslim Güngen ve eşi tutuklanma talebi ile nöbetçi adliyeye sevk edildi! Neslim Güngen ve eşi tutuklanma talebi ile nöbetçi adliyeye sevk edildi!

Yaralılar Hastanelere Kaldırıldı

Kazanın ardından olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Yaralılar, itfaiye ekipleri tarafından araçlardan çıkarıldıktan sonra olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Çankırı ve çevre ilçelerdeki hastanelere kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Kazayla İlgili Soruşturma Başlatıldı

Kaza ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Kazaya karışan araçların sürücüleri ve plakaları henüz belirlenemezken, kazanın neden meydana geldiği ve kusur durumunun tespiti için çalışmalar devam ediyor

Kaynak: İHA