Çankaya ilçesinde bulunan Malazgirt Eser Kur’an Kursu, yaz aylarında düzenlenen Kur’an kursuna devam eden çocuklar ve aileleri için özel bir iftar programı düzenledi. Program, Kur’an kursu öğreticisi Fatma Zehra Salih tarafından organize edildi ve oldukça geniş katılımla gerçekleşti. Toplamda 120 çocuk ve 60 yetişkin olmak üzere 180 kişi iftar yemeği için bir araya geldi.

Çankaya Malazgirt Eser Kur’an Kursunda Çocuklara Iftar 180 Kişi Iftar Yemeğinde Buluştu (2)

İftar öncesinde çocuklar için çeşitli etkinlikler ve yarışmalar düzenlendi. Bu etkinlikler, çocukların bir arada keyifli vakit geçirmesini sağladı ve birbirleriyle kaynaşmalarına olanak tanıdı. Ardından iftar vakti geldiğinde, katılımcılar birlikte iftar yaparak birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Çankaya Malazgirt Eser Kur’an Kursunda Çocuklara Iftar 180 Kişi Iftar Yemeğinde Buluştu (1)

HEDİYELER ÇOCUKLARA DAĞITILDI

Programın sonunda, günün anısını taşıyacak hediyeler çocuklara dağıtıldı. Bu hediyeler, çocukların katıldıkları etkinliği ve güzel vakit geçirdikleri iftar programını hatırlamalarını sağladı.

İYİ Parti Ankara İl Başkanı Akif Sarp Önder görevinden istifa etti İYİ Parti Ankara İl Başkanı Akif Sarp Önder görevinden istifa etti

Malazgirt Eser Kur’an Kursu'nun düzenlediği bu özel iftar programı, çocukların sosyal etkileşimlerini arttırmak ve birlikte vakit geçirmelerini sağlamak adına önemli bir etkinlik oldu. Program sonunda çocuklar ve aileleri gerçekleşen iftar yemeği için teşekkür etti.

Çankaya Malazgirt Eser Kur’an Kursunda Çocuklara Iftar 180 Kişi Iftar Yemeğinde Buluştu (3)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ