Bugün saat 15.00 sularında Bursa'nın Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'ta korkunç bir olay yaşandı. Dört katlı bir apartmanın bodrum katında oturan Murat Kılıç (39), üç çocuğunu vahşice katletti.

Edinilen bilgilere göre, Murat Kılıç'ın eşi Gülay Kılıç, geçen yıl üç çocuğunu da geride bırakarak evi terk etti. O günden bu yana çocuklarıyla birlikte yaşayan Murat Kılıç, 11 yaşındaki kızı Zeynep ve 6 yaşındaki kızı Aslı'yı kesici aletle, 3 yaşındaki oğlu Muhammet Ali Kılıç'ı ise boğarak öldürdü.

Buğday yüklü tır alevlere teslim oldu Buğday yüklü tır alevlere teslim oldu

CANSIZ BEDENLERİ BODRUM KATINDA BULUNDU

Cinayetlerin ardından Murat Kılıç, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ek hizmet binasına giderek teslim oldu. Hemen harekete geçen polis ekipleri, belirtilen adrese giderek bodrum katta üç çocuğun cansız bedenlerini buldu. Cesetler, olay yeri incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, yaşanan bu vahşet, çevrede büyük üzüntü ve şok yarattı. Murat Kılıç'ın emniyetteki sorgusu sürerken, olayın nedenine dair detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

İHA

Editör: Öykü Karabacak