Gelinim Mutfakta Yeşilim Tatlısı Tarifi Nasıl Yapılır? Yeşilim Tatlısı malzemeleri neler? Gelinim Mutfakta Yeşilim Tatlısı Tarifi Nasıl Yapılır? Yeşilim Tatlısı malzemeleri neler?

31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan aday adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP'li Caner Çaykara'nın Avcılar belediye başkan adayı olacağı konuşuluyor. Barış Yarkadaş'ın kulis bilgisine göre ünlü siyasetçinin de biyografisi merak ediliyor. Peki, Caner Çaykara kimdir kaç yaşında? CHP Avcılar Belediye başkan adayı Caner Çaykara nereli ne iş yapıyor?  İşte detaylar...

Caner Çaykara kimdir ?

1991 yılında İstanbul’da doğan, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini tamamlayan Caner Çaykara, İstanbul Beykent Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Caner Çaykara, akademik yolculuğuna devam ederek İş Sağlığı ve Güvenliği (tezsiz) ile İşletme (Tezli) yüksek lisans eğitimlerini başarıyla tamamladı. Siyasi kariyerine 2015 yılında CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı ile adım atan Caner Çaykara, 2016-2018 yılları arasında CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı (Marmara Bölge Sorumlusu) ve 2018-2021 yılları arasında CHP Gençlik Kolları Genel Sekreterliği görevlerini üstlendi. Ayrıca 36. Dönem CHP Kurultay Delegesi olarak da görev aldı. Siyasi görevlerinin yanı sıra Türkiye genelinde parti adına aktif saha çalışmalarında bulunmuş ve 2023 Genel Seçimlerinde İstanbul 3. Bölge 16. Sıra Milletvekili adayı olmuştur. 16. Dönem olağan Gençlik Kolları Kurultayında tekrar MYK Üyeliğine seçilmiştir ve şu anda Gençlik Kolları Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca, birçok Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odalarında da aktif bir şekilde görev alarak toplumsal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Caner Çaykara

Caner Çaykara kaç yaşında? 

Caner Çaykara, 1991 yılında dünyaya gelmiş olup 33 yaşındadır. 

CHP Avcılar Belediye başkan adayı Caner Çaykara nereli? 

Caner Çaykara, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 

Caner Çaykara  ne iş yapıyor?

Caner Çaykara, birçok Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odalarında da aktif bir şekilde görev alarak toplumsal sorumluluklarını yerine getirmektedir.