BUĞDAY 7 BİN LİRAYI AŞTI!

GÜNDEM, Uncategorized

CAN HASTANESİ’NDEN BİR HİZMET DAHA

Bu haber 10 Mayıs 2022 saat 8:00 'de eklendi.

Verdiği sağlık hizmetleriyle Polatlı’da büyük hizmetler veren ve ilkleri gerçekleştiren Polatlı Özel Can Hastanesi Polatlı halkına yeni bir hizmet daha vermeye başladı. Polatlı Özel Can Hastanesi Psikososyal Destek Birimi bugün itibariyle randevu kabul etmeye başladı. Psikolojik anlamda destek olmak amacıyla Polatlı’daki açığı kapatmak için açılan birimde psikolojik destek anlamında her konuda Polatlı halkına hizmet verilecek. Alanında uzman 32 yıllık tecrübesiyle Çocuk Gelişim Uzmanı ve Aile Danışmanı Senem Yıldız bugünden itibaren randevu kabul edecek. Pazartesi günleri Polatlı’da olacak Yıldız’ın olmadığı günlerde ekibinde yer alan Psikolog Bilge Sungur hizmet edecek.

CAN HASTANESİ PSİKOSOSYAL DESTEK BİRİMİ AÇILDI

Polatlı Özel Can Hastanesi Psikososyal Destek Biriminde Alanında uzman 32 yıllık tecrübesiyle Çocuk Gelişim Uzmanı ve Aile Danışmanı Senem Yıldız danışan kabul edecek. Pazartesi günleri Polatlı’da olacak Yıldız’ın olmadığı günlerde ekibinde yer alan Psikolog Bilge Sungur randevu kabul edecek. Cumartesi günü dahil olmak üzere haftada en az 4 gün boyunca danışan kabulü olacak. Özellikle çalışan insanlar ve okula giden öğrenciler düşünülerek Cumartesi günü danışan kabulü gerçekleştirilecek.

ALANINDA UZMAN İSİM

Çocuk Gelişim Uzmanı ve Aile Danışmanı Senem Yıldız 32 yıllık tecrübesini Polatlı’da danışanlarına aktaracak. Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Aile Danışmanı Yüksek Lisansı ve St. Clements Üniversitesinde doktora yapan Yıldız’ın 11 adette kitabı bulunuyor. Ağrısız doğum, çocukların diş çekimi kaygısı, psikoterapi, hiperativite, tanı bozuklukları, zeka geriliği, dikkat eksikliği, sınav kaygısı, ders çalışamama, anne baba ilişkileri, karı koca ilişkileri, bekar erişkin çocuk ergen dönemi, öğrenci koçluğu, çocuklarda alt ıslatma, sınav kaygısı, şiddetli geçimsizlik, kaygı bozuklukluları, cinsel terapiler, öfke kontrol vb. bir çok konuda destek sağlanacak. Okullarla, Milli Eğitim Müdürlüğü, özellikle kadın dernekleri, sivil toplum kuruluşları gibi kurum ve kuruluşlar ile işbirliği de yapılarak öğretmen eğitimi gibi çalışmalarda yapılması planlanıyor. 25 bin öğretmene çizgilerin dili eğitimi veren, Türkiye geneli yaklaşık bin terapiste eğitim veren, online yurtdışı terapi eğitimleri veren Senem Yıldız ayrıca Türkiye Diyanet Vakfı Komisyon Üyesi konumunda bulunuyor. Yıldız’ın danışan kabul ettiği Pazartesi günü haricinde ekibinde yer alan Ufuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunu Psikolog Bilge Sungur danışan kabul edecek. Özel Polatlı Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Alper Cem Ünal bu hizmetlerinin de Polatlı’mıza ve çevre coğrafyamıza hayırlı olmasını dileyerek tüm vatandaşlara sağlıklı günler temennisinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.