Çamlıdere Belediyesi, yeni bir sosyal ve kültürel projeye imza atarak "Çamlıdere Kültür Gezileri"ni başlattı. Yerel seçimlerde bağımsız aday olarak Çamlıdere Belediye Başkanı seçilen Adem Ceylan, seçimden hemen sonra ilçede çalışmalarına hız kesmeden başladı. Vatandaşlarına kültürel ve sosyal açıdan hizmet verme sözünü tutan Başkan Ceylan, bu kapsamda düzenlenecek kültür gezilerinin startını verdi. 

‘Çamlıdere Kültür Gezileri’ Başlıyor İlk Durak Konya  (2)

Kültür gezilerinin ilk durağı olarak Konya seçildi. Çamlıdereli hanımlar için düzenlenen günübirlik gezi, 4 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilecek. Gezi kapsamında Konya'nın tarihi ve kültürel mekanları, rehberler eşliğinde keşfedilecek. 

Gezi programı, sabah saatlerinde hareketle başlayacak ve gün boyu Konya'nın önemli tarihi ve kültürel mekanlarını kapsayacak. Rehberler eşliğinde gerçekleştirilecek tur, katılımcılara şehrin tarihi dokusunu ve kültürel mirasını yakından tanıma fırsatı sunacak. Akşam saatlerinde tamamlanacak gezi sonrası otobüsler, Çamlıdere'ye geri dönüş yapacak. 

"VAADLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ"

Belediye Başkanı Adem Ceylan, düzenlenecek olan kültür gezileri hakkında yaptığı açıklamada, "Vaatlerimizi̇ yerine getiriyoruz, Çamlıdere Belediyesi Kültür Gezileri başlıyor" dedi. 

Ankara'da bisiklet kazası: Çocuk park halindeki araca çarptı! Ankara'da bisiklet kazası: Çocuk park halindeki araca çarptı!

NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Belediye tarafından organize edilen bu kültür gezilerine, ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve seyahat engeli bulunmayan hanımlar katılabilecek. Gezi programı, 4 Temmuz Perşembe günü erken saatlerde başlayacak. Otobüsler, saat 06.00'da Çamlıdere Belediye Binası önünden hareket edecek. Geziye katılmak isteyen vatandaşların, 2 Temmuz Salı günü mesai bitimine kadar Çamlıdere Belediyesi'ne başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

Kaynak: HABER MERKEZİ