TV 100 Sunucu Pınar Işık Ardor kimdir? Pınar Işık Ardor kaç yaşında evli mi eşi kim? TV 100 Sunucu Pınar Işık Ardor kimdir? Pınar Işık Ardor kaç yaşında evli mi eşi kim?

Ankara'nın Çamlıdere'nin ilçesinden bağımsız belediye başkan adayı olan Adem Ceylan, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre seçimi önde götürüyor. 

Peki Çamlıdere Belediye Başkanı Adem Ceylan Kimdir ? Adem Ceylan Nereli ve Kaç Yaşında? İşte detaylar...

ÇAMLIDERE BELEDİYE BAŞKANI ADEM CEYLAN KİMDİR?

Ankara'nın kamu hizmeti alanında öncü isimlerinden biri olan Adem Ceylan, 1963 yılında Çamlıdere ilçesinde dünyaya geldi. Eğitim hayatına memleketi Çamlıdere'de başlayan ve Ankara'da devam eden Ceylan, lise eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Afyon Mali Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden başarıyla mezun oldu.

Profesyonel kariyerine Karayolları Genel Müdürlüğü'nde bütçe uzmanı olarak adım atan Adem Ceylan, 1986 yılında başladığı bu görevde önemli başarılar elde etti. Ardından, İçişleri Bakanlığı'nda Mahalli İdareler Başkontrolörü olarak uzun yıllar görev yaptı. 2003-2004 yılları arasında TBMM Araştırma Komisyonları'nda aktif rol aldı ve tecrübelerini daha da derinleştirdi.

Kariyerindeki başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken Adem Ceylan, 2006-2008 yılları arasında Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlendi. Bu görevdeki performansı sayesinde 2008-2014 yılları arasında Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanarak, büyük sorumluluklar üstlendi.

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcılığı göreviyle de kamu hizmetine katkı sağlayan Adem Ceylan, 2015-2016 yıllarında tekrar İçişleri Bakanlığı'nda Mahalli İdareler Başkontrolörü olarak görev aldı.

Kariyeri boyunca disiplinli çalışması, liderlik vasıfları ve alanında gösterdiği uzmanlıkla tanınan Adem Ceylan, Ankara'nın kamu hizmeti alanındaki önemli figürlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

ADEM CEYLAN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Çamlıdere'de seçimleri önde götüren Adem Ceylan 1963 yılında doğmuştur ve 2024 yılı itibarıyla 61 yaşındadır.

Adem Ceylan Ankara'nın Çamlıdere ilçesinde doğmuştur ve Çamlıdere ilçesinde büyümüştür.