Çam Sakızı filmi ne zaman ve nerede çekildi? Çam Sakızı filminin konusu nedir? Çam Sakızı filmi oyuncuları kimler? gibi aramaların yapılıyor. Çam Sakızı filmi hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık...

Çam Sakızı Filmi konusu

Çam Sakızı'nda, sevdiği kadına atılan bir iftiranın sonucunu değiştirmek zorunda kalan bir adamın hikayesini anlatıyor. Adnan'ın babası çok hastalanır ve yatar. Ölmeden önce yıllardır görmediği torununu görmek istediğini söylüyor. Uzun süredir kendisinden haber alınamayan Tamer'in peşine düşen Adnan, yeni bir yeğeninin izini görmeye başlar. Bir gün yeğeninin nerede yaşadığını öğrenir. İlk fırsatta kenara çekilen Adnan, yeğeni Tamer'in bir köşkte şarkıcılık yapan teyzesiyle birlikte öğrendiğini öğrenir. Halası Mihriban Adası'nda yaşayan Tamer, görünüşünden oldukça memnun. Bu yüzden teyzesi olmadan hiçbir yere gitmiyor.

Adnan, Tamer'in vekaletini devralmak için Mihriban'ın yanında yer almak ister. Ancak Mihriban yeğenini çok sevdiği ve onu çok sevdiği için onu değiştirmek istemez. Bu nedenle Adnan'ın teklifini kabul etmez. Ancak Adnan yeğenini almadan gitmek istemez. Böylece Mihriban'ı ve yeğeni ile yeğeninin halasının eve taşınabileceğine ikna etmeyi başarır. Aynı evde yaşamaya başlayan Adnan ile Mihriban arasında yakınlaşma yaşanır. Sonra aşk başlıyor. Ancak bu durumu fark eden Adnan'ın nişanlısı Mine hemen olaya müdahale eder. Benimki Mihriban'dan kurtulmak için tuzak kuracaktır. Kurduğu tuzakta da başarıya ulaşacaktır.

Çam Sakızı Filminin Oyuncuları

Emel Sayın

Yargı yeni sezon oyuncuları kimler? Yargı dizisi yeni bölüme kim katıldı? Yargı yeni sezon oyuncuları kimler? Yargı dizisi yeni bölüme kim katıldı?

Hulusi Kentmen

Mete İnselel

Cevat Kurtuluş

Engin Çağlar

Ceyda Karahan

Çam Sakızı Filmi nerede çekildi?

1974 yılında vizyona giren Çam Sakızı filminin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde izleniyor.