Son günlerde merak edilen konulardan birisi de Çağdaş Holding sahibi Yüksel Çağlar kimdir? Yüksel Çağlar kaç yaşında nereli? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte cevaplar...

Çağdaş Holding sahibi Yüksel Çağlar kimdir?

Çağdaş Hodingin sahibi Yüksel Çağlar'dır. 1987 yılında Yüksel Çağlar liderliğinde şirketin  İstanbul'da temelleri atımıştır. Çağdaş Holding, kuruluşundan 10 yıl sonra kent kültürünü ve birikimini; yeşille mavinin huzurlu uyumunun görüldüğü, dünyaca tanınmaya başlayan Bodrum Yarımadası’na taşımıştır.Yüksel Çağlar iş hayatına öğretmen olarak başlarken, ticaret hayatına da limon satarak başlamıştır. Yüksel Çağlar matematik öğretmeenidir. Yüksel Çağlar 12 yıl boyunca farklı illerde öğretmenlik yaptıktan sonra ticarete atıldığını ifade etmiştir. 

Ocakta kapanan şirket sayısı arttı Ocakta kapanan şirket sayısı arttı

Yüksel Çağlar kaç yaşında nereli?

Çağdaş Holding'in kurucu olan Yüksel Çağlar, matematik öğretmenidir. 12 yıl öğretmenlik mesleğini sürdürdükten sonra ticarete atılmıştır. Şu sıralar Bodrum'da yaşayan Çağlar, bölgeye değer katan ve ödüller kazandıran projeleriyle Bodrum'a çağdaş bir imza atmayı sürdürüyor. Yüksel Çağlar'ın  liderliğinde  Çağdaş Holding kuruldu. Çağdaş Holding, Bodrum'un doğasına ve kent kimliğine uygun, seçkin ve fark yaratan projeleriyle müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilirliği ön planda tutmaya devam ediyor.