BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE BUGÜN POLATLI İLE İLGİLİ GÜNDEM YOĞUN

Bu haber 09 Kasım 2020 saat 8:51 'de eklendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Kasım ayı oturumları başladı. Bugün saat: 18.00’da bir araya gelecek Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Polatlı ile ilgili ek çok konuda görüşülecek. Özellikle Sakarya’nın eski yataklarının doldurulması meselesinde AK Parti tarafı bastırırken, yine Büyükşehir Belediye Meclisi’nde DSİ ile Büyükşehir arasında imzalanan ve Polatlı’ya su verilmesine yönelik protokolün fes edilmesine yönelik görüşmeler var. Büyükşehir Belediyesi bu konuda Polatlı’ya Gerede suyunun verilmesi için başlanan çalışma sebebiyle bu protokol egerek olmadığı yönünde görüş bildiriyor.

İŞTE BÜYÜKKŞEHİR MECLİSİ’NDEKİ POLATLI’YA DAİR GÜNDEM MADDELERİ

Polatlı İlçesi Basri Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanı 1/5000 ölçekli nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesi Beylikköprü Mahallesi 173 ada 71 parselde 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesi Beylikköprü Mahallesi 152 ada 71, 72 ve 73 parsellerde 1/5000 ölçekli nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesi Eskişehir Yolu Kuzey Kesimi 1. Etap 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu Polatlı İlçesi İstiklal, Zafer ve Eski Polatlı Mahallelerinde 1/5000 ölçekli nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu Polatlı İlçesi Beyceğiz Mahallesi 127 ada 13 ve 14 parsellerde bulunan küme evlerine giden yolların yapılmasına ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu. 25 İlçemizin tamamında belirlenecek bir park alanında “Geleneksel Çocuk Oyun Parkı” yapılmasına ilişkin Eğitim Kültür ve Gençlik Spor Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesinde Elçibey Caddesi ile 13 Eylül Caddesi’nin kesiştiği kavşakta önlem alınmasına ilişkin Ulaşım Komisyonu Raporu. Sakarya Zaferi’nin 100. yılı nedeniyle iç ve dış turizme katkı sağlamak ve tanıtımın yapılması amacıyla çalışma yapılmasına ilişkin Turizm Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesinin tanıtımı için şehrin girişlerindeki döner kavşaklara tarımı simgeleyen Kuru Soğan Sembolü resimlerinin konulmasına ilişkin Kent Estetiği Komisyonu Raporu. ∆Polatlı İlçesindeki Ebubekir Camisinin eksikliklerinin giderilmesine ilişkin Kent Estetiği Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesindeki ana cadde üzerindeki yaya geçit çizgilerinin yenilenmesine ilişkin Kent Estetiği Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesi Müslüm Mahallesi cami lojmanının yenilenmesine ilişkin Kent Estetiği Komisyonu Raporu. Polatlı İlçesinin içme suyu ihtiyacının Gökpınar Barajı’ndan karşılanması amacıyla DSİ Genel Müdürlüğü ile ASKİ Genel Müdürlüğü arasında yapılan Protokolün iptaline ilişkin Hukuk ve Tarifeler Komisyonu Raporu Polatlı İlçesinde bulunan mevsimlik işçi yerleşkelerinin düzenlenmesine ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu 2021 yılı Polatlı Belediyesi bütçe oylaması.Haber/BERKANT ERGİN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.