Geçtiğimiz günlerde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi'ne giden Hüseyin Bayraktar merdivenlerde görüntülenmişti. Mitingden sonra ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cep telefonunu ile Bayraktar'ı görüntülü aradı. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır Hüseyin Bayraktar'ı ziyaret edip hayır duasını aldı.

"Bayraktar'ı bindirip gezdirdi"

Bahadır, belediyeye ait olan yerli otomobil TOGG'a Bayraktar'ı bindirip gezdirdi. Bahçelievler'de TOGG'a binip gezen ilk vatandaş ise Hüseyin Bayraktar oldu. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır Hüseyin Bayraktar'ı cuma günü Cumhurbaşkanı ile görüştüreceğini söyledi.

'3 eşi var' iddiaları ile gündeme gelen milletvekilinden açıklama '3 eşi var' iddiaları ile gündeme gelen milletvekilinden açıklama

"Cumhurbaşkanı beni telefon ile aradı"

Büyük İstanbul Mitingi'ne giderken görüntülenen Hüseyin Bayraktar "Yürüyen merdiven çalışmıyordu. Bende yürüyerek çıktım merdivenleri. Buradan metroya bindim. Daha sonra ben mitinge giderken genç biri de koluma girdi. Mitinge 1 milyon 800 bin kişi katılmış. Mitingde cumhurbaşkanımızı göremedim ama dinledim. Cumhurbaşkanı beni telefon ile aradı" dedi.

"Bir araba firmasında çalıştım"

Başkan Bahadır tarafından TOGG'a bindirilip gezdirilen Bayraktar "Araba çok güzel. Allah daha iyisini yaptırır inşallah. Daha önce bir araba firmasında çalıştım. Daha güzeli olacak inşallah. Türkiye daha önce araba üretmeye teşebbüs etti ama yaptırmadılar. Bırak arabayı uçağı da yaptırmadılar" şeklinde konuştu.

İHA