BÜTÇE MESAİSİ BAŞLIYOR

Bu haber 12 Ekim 2021 saat 5:00 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı üçüncü toplantısı bugün saat 18.00’da Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında 13 Eylül Kültür Merkezinde toplanacak. Oldukça yoğun geçecek olan Ekim ayı üçüncü meclis toplantısında 12 gündem maddesi yer alacak. Mecliste ilgili komisyona havale olunan Polatlı Belediye 2022 yılı bütçesi ve performans programı da görüşülecek.

2022 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLECEK

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı birinci toplantısında plan ve bütçe komisyonuna havale olunan 2022 yılı performans programı ve 2022 yılı bütçesi konuları görüşülecek. Ayrıca, trafo yeri tahsisi, Karacaahmet Mahallesine ait kırsal yerleşim ve gelişim alanına ait 1/1000 ölçekli uygulama imar planına itiraz konusu Ekim ayı üçüncü meclis toplantısında görüşülecek. İmar planı bulunmayan kırsal yerleşme alanları ve kırsal yerleşme alanı dışında kalan alanlardaki yapılaşma koşulları, büyükşehir belediyesine ait yol ve caddelerin tespiti ve çiftçi destekleme projeleri de mecliste görüşülecek.

OKULLARDA PANDEMİ ÖNLEMLERİ ALINMASI KONUSU

Eğitim Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan okullarda pandemi koşullarına uygun önlemlerin alınması konusu Ekim ayı meclis toplantısında görüşülecek. İlgili komisyonlara havale olunan kentsel ekoloji çalışmaları yapılması ve engelli kadınlarımızın hakları ile ilgili bilgilendirme konusu da Ekim ayı üçüncü Polatlı Belediye Meclis Toplantısında görüşülecek. Polatlı Kızılay Derneği ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanlığı ile Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetiminde yer almış Polatlı’nın sevilen ve saygın isimlerinden biri olan merhum Şuayip Deniz’in isminin Polatlı’da bir bölgeye verilmesi konusu on dördüncü gündem maddesi olarak görüşülecek. Ayrıca ilgili komisyona havale olunan damla sulama sistemli ağaçlandırma konusu da meclis gündeminde yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.