BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ BAŞLIYOR

Bu haber 11 Ekim 2022 saat 9:57 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı üçüncü toplantısı bugün yapılacak. Ekim ayı üçüncü toplantısında Polatlı Belediyesi 2023 yılı bütçesi görüşülecek.

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı üçüncü toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Polatlı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek ve saat 18.00’da başlayacak meclis toplantısında 14 gündem maddesi yer alacak. Gündem en önemli maddesi 2023 yılı Polatlı Belediye bütçesi olacak. 2022 yılı Polatlı Belediye bütçesi geçtiğimiz yıl Ekim ayında görüşülerek 230 Milyon TL olarak belirlenmiş, dünyada ve ülkede yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle Haziran ayında tekrar gündeme gelerek 133 Milyon TL ek bütçe kararı meclisten geçmişti. 2023 yılı bütçesinin ne kadar olacağı merak ediliyor.

14 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Taşınmaz Satışı” ile ilgili konunun müzakeresi, “2023 Yılı Bütçesi” ile ilgili konunun müzakeresi, “2023 Mali Yılı Performans Programı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Zemin Kat Ticari Yapıların Ücretlendirilmesi” ile ilgili müşterek önerge. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Okul Kantini ve Yemekhanelerinin Denetimi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Eğitim, Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan; “Mevsimlik İşçilere Kırtasiye Yardımı Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Dünyanın İlk Kadın Teşkilatının Araştırılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Kamusal Alanların Doğru Kullanımı Hakkında Bilgilendirme” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Yaprak ve Toprak Analizi Laboratuarı Kurulması ” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Anız Yakılmaması Hususunda Çiftçilerin Bilinçlendirilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Tarım Alanlarının Çölleşme Riski” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi konularından da ilgili komisyon çalışması tamamlanan gündem maddeleri mecliste görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.