"İstanbul Düzenlenen "KAFES" operasyonları kapsamında, liderliğini Özgür Saral isimli şahsın yaptığı ve “Sarallar” grubu olarak bilinen organize suç örgütünün çökertilmesi üzerine sosyal medyada ve arama motorlarında Burhanettin Saral kimdir nerelidir? Burhanettin Saral tutuklu mu hangi cezaevinde? gibi sorular araştırılmaya başlandı. İşte aradığınız o cevapları sizin için derledik.

Burhanettin Saral kimdir nerelidir?

Burhanettin Saral, 4 yıl önce İstanbul Organize Suç Şubesi ekiplerinin düzenlediği operasyonda tutuklanmış ve mahkemece şartlı tahliye edilmişti. “Sarallar” ile liderinin Sedat Şahin olduğu sanılan bir diğer organize suç örgütü “Şahinler” arasında 15 yıl önce çıkan çatışmalarda çok sayıda kişi ölmüş veya yaralanmıştı. İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Sedat Şahin ile Burhanettin Saral arasında karşılıklı tartışma damgasını vurdu. Kardeşi Vedat Şahin'in öldürülmesinden Burhanettin Saral'ı sorumlu tutan Sedat Şahin, şunları söyledi: “Kardeşimi ve hayatımı öldürenler çıkıp gazeteye 'Biz öldürmedik' diyorlar. Yüz yüze hesaplaşamadığımız için. dışa dönük. Skorlarımızı burada halledeceğiz. Bu açıklamaların ardından taraflar yeniden ayağa kalktı ve birbirlerine hakaret etmeye başladı. Seyirci sırasında oturan bazı tutuklu sanıkların isyan çıkarması üzerine çevik kuvvet polisi ve sivil polisler müdahale ederek gerginlikten kurtuldu. Burhanettin Saral da Sedat Şahin ile 4 yıldır arkadaş olduklarını ve bu süre zarfında iyi anlaştıklarını, dünya görüşlerinin farklı olması ve her birinin kendi yolunu takip etmesi nedeniyle arkadaşlıklarının sona erdiğini söyledi.

Burhanettin Saral tutuklu mu hangi cezaevinde?

Nagihan Karadere evlatlıktan reddedildi mi? Nagihan Karadere kimdir nereli kaç yaşında? Nagihan Karadere evlatlıktan reddedildi mi? Nagihan Karadere kimdir nereli kaç yaşında?

Burhanettin Saral, 4 yıl önce İstanbul Organize Suç Şubesi ekiplerinin düzenlediği operasyonda tutuklanmış ve mahkemece şartlı tahliye edilmişti. “Sarallar” ile liderinin Sedat Şahin olduğu sanılan bir diğer organize suç örgütü “Şahinler” arasında 15 yıl önce çıkan çatışmalarda çok sayıda kişi ölmüş veya yaralanmıştı.