Ünlü oyuncu ve sunucu olan Bülent Şakrak 2023 yılında Ceyda Düvenci ile neden boşandığı hakkında bomba bir iddia atıldı. Bülent Şakrak,  ünlü oyuncu Esra Akpınar ile aşk yaşıyor. Esra Akpınar 29 Kasım 1987 tarihinde doğmuştur. Peki, Bülent Şakrak'ın yeni sevgilisi Esra Akpınar mı? Esra Akpınar kimdir kaç yaşında oynadığı diziler? İşte merak edilenler...

Esra Akpınar kimdir?

29 Kasım 1987 doğumlu yetenekli ismi Esra Akpınar, eğitim hayatına Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi'nde başladı ve başarıyla tamamladı. Ancak tutkusu oyunculuktu ve bu yolda ilerlemek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldı.

Kariyerine adım attıktan sonra Esra Akpınar, Muhteşem Yüzyıl ve Dünyanın En Güzel Kokusu gibi dikkat çekici projelerde yer alarak yeteneğini kanıtladı. Özellikle Güldür Güldür Show'da gerçekleştirdiği sokak röportajları izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Esra Akpınar, hem profesyonel anlamda oyunculuk kariyerini geliştirirken hem de toplumla etkileşimde bulunarak kendini farklı alanlarda kanıtlamış bir isimdir.

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler kimdir? Abdullah Güler kaç yaşında nereli ve nerenin milletvekili? AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler kimdir? Abdullah Güler kaç yaşında nereli ve nerenin milletvekili?

Esra Akpınar kaç yaşında?

Esra Akpınar 29 Kasım 1987'de doğmuştur ve 2024 yılında 37 yaşındadır.

Esra Akpınar aslen nereli?

Esra Akpınar aslen Ankaralıdır.

Esra Akpınar oynadığı diziler?

Muhteşem Yüzyıl

Dünyanın En Güzel Kokusu

Güldür Güldür Show