Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?"ın "Evren" karakteriyle büyük beğeni toplayan Buğra Gülsoy, oğlunun tatlı set ziyaretini takipçileriyle paylaştı.

O haberler doğru çıktı! Ümit Erdim ve Seda Erdim boşandı O haberler doğru çıktı! Ümit Erdim ve Seda Erdim boşandı

Geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar'ın kızı Mavi'nin setteki fotoğrafları büyük ilgi görmüştü. Bu sefer de Gülsoy'un oğlu Cem, sarı saçları ve mavi gözleriyle sette adeta bir yıldız gibi parladı. Cem'in sevimliliği ve babasıyla olan samimi halleri, izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Bugra Gursoy

Sosyal Medyada Yorum Yağdı:

Buğra Gülsoy, oğlunun set fotoğrafını "Cem hocam" notuyla paylaştı. Fotoğrafı gören takipçiler Cem'in annesine ne kadar benzediğine dair yorumlar yağdırdı. Birçok kişi Cem için "Aynı annesi", "Annesinin kopyası" gibi yorumlar yaptı.

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz'ün Evliliği:

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz, 2018 yılında dünyaevine girmiş ve Cem adında bir oğulları olmuştu. Ancak geçen yıl ikili, fikir ayrılıkları nedeniyle tek celsede boşanmıştı.

Oğlunun Set Ziyaretleri Devam Edecek mi?:

Cem'in set ziyareti, sosyal medyada büyük ilgi uyandırsa da, Buğra Gülsoy'un oğlunun bundan sonraki set ziyaretleri hakkında net bir bilgisi bulunmuyor.