Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Deniz Ülke Arıboğan kaç yaşında babası kim? Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Deniz Ülke Arıboğan kaç yaşında babası kim?

Spor dünyasının yakından takip ettiği isim hakkında arama motorlarında sıklıkla özel hayatına dair sorular sorulmakta. Brooklyn Beckham kimdir kaç yaşında? David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ne iş yapıyor? gibi soruların cevaplarına haberimizde yanıt bulabilirsiniz. 

 Brooklyn Beckham kimdir kaç yaşında?

David Beckham'ın oğlu olan Brooklyn Beckham, 4 Mart 1999 yılında doğmuştur. 24 yaşındaki Brooklyn Beckham, dünyaca ünlü eski futbolcu olan David Beckham'ın ve İngiliz tasarımcı Victoria Beckham'ın oğludur. Dünyaca ünlü çiftin en büyük oğlu bir sosyal medya fenomenidir. Brooklyn Peltz Beckham, Nicola Peltz Beckham ile 2022 yılında evlenmiştir. 

David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ne iş yapıyor?

David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ın 10 milyon pound değerinde bir serveti olduğu iddia edilmekte. Brooklyn Beckham, çeşitli girişimleri sonrası bu değeri elde ettiği ifade edildi. Yeni zenginler listesinde 'nepo bebek' kategorisinde yer alan Brooklyn Beckham, bu listede zirvede yer alıyor. Söz konusu listede  Mick Jagger'ın 25 yaşındaki oğlu Gabriel, 4,5 milyon sterlinlik servetiyle ikinci sırayı alırken Kate Moss'un 21 yaşındaki kızı Lila, 4,2 milyon sterlinlik servetiyle üçüncü sırada yer aldı. Brooklyn Beckham; fotoğrafçı, model, hatta internet şefi olarak farklı sektörlerde çalışmıştır.