2010 yılında dünyaevine giren ve 13 yıldır evli olan Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin ayrılacağı iddiası sosyal medyada geniş yankı bulmuştu. Zeynep Demirel'in boşanma için mahkemeye başvurduğu öne sürülen iddialar üzerine, Volkan Demirel sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı.

Kötü Kan dizisine sürpriz oyuncu! Kötü Kan dizisine sürpriz oyuncu!

Boşanma Iddiaları Sosyal Medyaya Bomba Gibi Düşmüştü! Ünlü Çiftin Tavırları Dikkat Çekti (1)

Demirel, karısı ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak, "Bazen (çoğu evlilikte olduğu gibi) tartışıyoruz, anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an karşılıklı sabah kahvemizi içiyoruz." demişti.

TAMAMEN YALAN BİR HABER

Ünlü çift, şimdi de birlikte kamera karşısına geçerek haklarındaki iddialar hakkında konuştu. Zeynep Demirel, "Her evlilikte olduğu gibi bizim de fikir ayrılıklarımız, tartışmalarımız oluyor. Fakat teyit etmeden bir dava açılmış gibi haber yapılması doğru değil. Tamamen yalan bir haber. Böyle bir şey yok." diye konuştu. Ardından eşine dönerek, "Sen ne diyorsun?" diye sordu. Volkan Demirel'in sadece "Katılıyorum" diyerek yanıt vermesi ve gergin tavırları gözlerden kaçmadı.

Boşanma Iddiaları Sosyal Medyaya Bomba Gibi Düşmüştü! Ünlü Çiftin Tavırları Dikkat Çekti (2)

Sosyal medyada, "Bir toksiklik var ama çözemedim", "Volkan'ın tavrı hiç olmamış", "Sanki başkasından bahsediyor", "Bu ne ilgisizlik ya", "Beden dilleri tam tersini söylüyor" gibi yorumlar yapıldı.

Editör: Kardelen Çıkmaz