Girişimci Alphan Manas kimdir serveti? Alphan Manas kaç yaşında nereli? Girişimci Alphan Manas kimdir serveti? Alphan Manas kaç yaşında nereli?

Son günlerde google arama motorlarında Bora Balcıoğlu  hakkında merak edilenler araştırılmakta. 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul'un Silivri ilçesinde belediye başkanı seçilen Bora Balcıoğlu  vatandaşlar tarafından merak edilen bir isim haline geldi. Google arama motorlarında bu konu hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. Peki, Bora Balcıoğlu kimdir? Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu kaç yaşında, nereli ve ne kadar oy aldı?  gibi soruların cevaplarını haberimizde sizler için araştırdık. İşte detaylar... 

Bora Balcıoğlu kimdir?

Bora Balcıoğlu, 1980 yılında Silivri'de doğdu. Eğitim hayatını "Yerel Yönetimler" bölümünden mezun olarak tamamladı. Gençlik yıllarında aktif bir spor hayatı sürdürdü ve Silivrispor, Gazitepespor, Seymenspor ve Alibeyspor futbol takımlarında oynadı. Futbol kariyerini sonlandırdıktan sonra da Silivrispor ve Alibeyspor'da yönetim kurulu üyeliği ve Silivri Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanlığı görevlerini üstlendi. Ayrıca doğup büyüdüğü Silivri'nin sivil toplum kuruluşlarında da önemli görevler üstlendi. Bu görevler arasında Silivri Atatürkçü Düşünce Derneği kurucu yönetim kurulu üyeliği, Silivri Çevre Derneği Üyeliği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Silivri Şubesi gibi birçok STK bulunmaktadır. Aktif siyaset hayatına 2008 yılında Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olarak başlayan Balcıoğlu, 2009 yılında Silivri Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi. Bu süreçte Encümen Üyeliği, İmar, Denetim, Plan ve Bütçe İhtisas Komisyonlarında görev aldı. 2014 Seçimleri'nde tekrar Silivri Belediye Meclis Üyesi seçildi ve 2014 yılından itibaren Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi ve Silivri'de CHP Grup Başkan Vekilliği görevini üstlendi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Tarım ve Hayvancılık; Deprem ve Doğal Afet İhtisas Komisyonlarında görev alan Balcıoğlu, aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koordinesinde çalışan "Sanayi ve İş Dünyası Platformu" çalışma grubunun üyesidir. Bora Balcıoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için CHP'den İstanbul ili, Silivri ilçesi Belediye Başkanıdır. 

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu kaç yaşında

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, 1980 yılında dünyaya gelmiş olup 44 yaşındadır. 

Bora Balcıoğlu nereli ve ne kadar oy aldı?  

Bora Balcıoğlu, Silivri'de dünyaya gelmiştir. 

Bora Balcioğlu-1