BİRLİK MESAJLARI VERİLDİ

Bu haber 27 Eylül 2021 saat 9:22 'de eklendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış, Polatlı ilçe Teşkilatı’nın 10. olağan ilçe kongrerisinin Polatlı’ya ve partiye hayırlar getirmesini temenni etti. Kısa süre önce Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığı görevine atanan ve yapılan kongrede tek aday olarak başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Kayış, “Partimizin ilçe kongresinin Polatlımıza, ülkemize ve partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. Büyük Birlik Partisi’nin Polatlı İlçe Kongresine Alperen Kılıç’da katıldı. Kongrede eski dönem ilçe başkanlığı yapmış isimlerin yanı sıra çok sayıda parti delegesi ve partili katıldı.

İL BAŞKANI KILIÇ: POLATLI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Büyük Birik Partisi (BBP) Ankara İl Başkanı Alperen Kılıç kongrede yaptığı konuşmasında “Polatı’nın yeri büyük ve bizim için önemli. Polatlı da bismillah diyerek çıktığımız bu kutlu yolda ilçe başkanımız Mustafa Kayış ilçe yönetimiz ve il yönetimimizle sonlar kadar destekçileriyiz. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nın bayrağını sancağını en iyi şekilde temsil etmek ve ileriye taşımak için Ankara da 25 ilçe teşkilatlanarak en iyi çalışma ve faaliyetleri ülküdaşlarımızla birlikte yapacağımıza inanıyorum. Polatlı ilçe kongremizin Polatlı ve ilimiz için hayırlara vesile olmasını tebrik ediyor yönetime başarılar diliyorum” dedi.

BBP DAVASI NESİLDEN NESİLE AKTARILIYOR

Büyük Birlik Partisi’nin davasının, misyonunun gençlerin en çok tercih ettiği siyaset biçimlerinden bir tanesi olduğunu belirten Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış, Polatlı BBP teşkilatı olarak partimisin misyonu ve büyük davamız çerçevesinde siyaset yapmaya devam edeceğiz. Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin de her fırsatta dile getirdiği gibi Büyük Birlik Partisi her zaman milletin yanında ve devletin kutsallığına inanan, bunu her şeyin üstünde tutan, b.lünmez bütünlüğümüzün teminatı olan Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan bir vizyonla siyaset yapmaktadır. Milliyetçi, maneviyatçı, demokrat, vatansever, tam bağımsız güçlü bir Türkiye ülküsüdür. Siyasetteki çağrımızın esası; milletçe üzerine titrediğimiz inanç, değer ve ilkelerin kılavuzluğunda ülkemizin layık olduğu “Büyük ve öncü Türkiye’nin inşası” ülküsüne hizmet için; insanımızı hasbî bir fedakârlık ve gönül seferberliğine davettir. Misyonumuz; dünya üzerinde, tarih, inanç ve kültürün miras bıraktığı köprüleri, modern enstrümanlarla güçlendirecek “İyi komşuluk” ve “Evrensel adalet ilkeleri” ile müşterek insanî değerlere yaslanan, bir “Medeniyet hamlesi” başlatmaktır. Bireyin parçalı dünyasından, Yeni Dünya düzeninin adaletsizliklerine kadar her düzeydeki meseleyi konu edinen politik anlayışımıza, ilhamını bu topraklardaki medeniyet mirasımızdan, yani Anadolu mayasından alan “Büyük Birlik” anlayışı kaynaklık etmektedir. Büyük Birlik, sadece bir karşı duruş ya da bir tepki hareketi değil, kendi felsefesi, fikri, ideolojik sistematiği olan .zgün bir medeniyet projesinin adıdır. Bu anlamda gençlerin bize olan ilgisi de herk geçen artıyor. Gençlerin siyasette tercihinin Büyük Partisi olmasıyla birlikte davamız ve misyonumuz nesilden nesile aktarılmaktadır” dedi.

BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA SİYASET YAPIYORUZ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış, kongrede yaptığı konuşmada, Büyük Birlik Partisi’nin Türkiye siyasetinin merkez partileri arasında duruşu ve davasıyla önemli bir yere sahip olduğunu “büyük birlik” idealleri ve “büyük Türkiye” hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Türkiye’de yaşayan her etnik kökenin umudu olduklarını ifade eden Kayış, devlete ve millete karşı sorumluluklarını bildiklerini söyleyerek “Devleti yönetenlerin doğru yaptıkları işlerde yanlarında olacağız, yanlış yaptıklarında ise uyarmaktan geri durmayacağız” söyledi.

BBP POLATLI YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış’ın başkanlığa seçildiği kongrenin ardından Başkan Kayış’ın yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı; “Muhsin Çelik, Nihat Konuk, Aziz Tek, Ramazan Şerif Tosun, Murat Uçar, Sedat Sönmez, Bayram Can, Bayram Türe, İbrahim Göregen, Mahir Karayel, Ersan Buğdaycı ve Deniz Yenice.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.