Polatlılı yazar Gökçe Nas Oğuzlar, SMA hastası çocuklar için umut ışığı olabilmek için adına hayata geçirmeye hazırlandığı “Bir Tek Nefes İçin El Ele” projesine sayılı günler kaldı. 23 Kasım Perşembe Günü saat 16.00’da Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek proje öncesi, Polatlılı yazar Gökçe Nas Oğuzlar’dan açıklama geldi. Polatlı halkına seslenen Oğuzlar, bilet fiyatlarının 200 TL olduğunu ve gelmek isteyen vatandaşların “0532 056 85 93” numaralı telefonu arayarak bilet alabileceklerini söyledi. Oğuzlar ayrıca, bilet almak isteyenlerin önceden haber vermesi gerektiğini çünkü Mustafa Saffet Kültür Merkezi önünde bilet satışı olmayacağını belirtti.

DESTEK İÇİN IBAN PAYLAŞILDI

23 Kasım 2023 Perşembe günü saat 16.00’da Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Bir Tek Nefes İçin El Ele” projesine destek olmak isteyen vatandaşlar, “TR96 0001 2009 4120 0001 0427 55” IBAN numarasına destek gönderebiliyorlar. Bilet fiyatlarının 200 TL olduğu etkinliğe katılamayacak olan ancak yine de yardım bulunmak isteyen vatandaşlar da para gönderebiliyorlar.

Çankayalı CHP’lilerden ‘anayasa açıklaması’: Can Atalay da Anayasa Mahkemesi de bizimdir! Çankayalı CHP’lilerden ‘anayasa açıklaması’: Can Atalay da Anayasa Mahkemesi de bizimdir!

TOPLANAN MİKTAR 2 BEBEĞE EŞİT OLARAK PAYLAŞTIRILACAK

Bununla birlikte projenin mimarı Gökçe Nas Oğuzlar, toplanan miktarın noter ve avukatlar eşliğinde “Güneş” ve “Elanur” bebeğe eşit olarak pay edileceğinin de altını çizdi.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA