Sermiyan Midyat tarafından yazılan ve yönetilen Bir Baba Hindu filminin nerede çekildiği ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki, Bir Baba Hindu filmi Hindistan'da mı nerede çekildi? Bir Baba Hindu filmi oyuncuları ve konusu. Sizler için araştırdık. İşte film hakkında detaylar…

BİR BABA HİNDU FİLMİ HİNDİSTAN'DA MI NEREDE ÇEKİLDİ?

Bir Baba Hindu komedi filmi 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Sermiyan Midyat tarafından kaleme alınmıştır.

Bir Baba Hindu filmi, İstanbul ve Hindistan'ın Mumbai şehri olmak üzere iki farklı yerde çekilmiştir.

Filmin yapımcıları, filmin gerçekçi bir atmosfer olması için hem Türkiye'de hem de Hindistan'da çekim yapmayı tercih etmişlerdir.

BİR BABA HİNDU FİLMİ OYUNCULARI VE KONUSU

Bir Baba Hindu filminin konusu şöyledir: Acımasız bir mafya babası olan Fadıl (Sermiyan Midyat), bir gün Hint yoga öğretmeni Gundhi'ye (Nicole Faria) aşık olur. Gundhi, Fadıl'ın malikanesinde yoga eğitimi verirken birden kaçırılır. Fadıl bu durumun ardından en yakın arkadaşı Hulusi'yi (Şafak Sezer) de yanına alarak sevdiği kızın peşinden Hindistan'a gider.

Fadıl ve Hulusi, Hindistan'da Gundhi'yi bulmak için birçok maceradan geçerler. Bu maceralar sırasında Fadıl, Gundhi'yi sadece kurtarmak değil, aynı zamanda onun kalbini de kazanmak için uğraşır.

OYUNCULAR

Kızıl Goncalar sezon finalinde bu olay herkesi şok edecek Kızıl Goncalar sezon finalinde bu olay herkesi şok edecek

Sermiyan Midyat

Burak Satıbol

Nicole Faria

Şafak Sezer

Zeynep Kankonde

Hakan Akın

Füsun Demirel

Ayhan Taş

Osman Alkaş

Begüm Öner

Muhittin Korkmaz

Bülent Kayabaş