BİLAL YILDIZ YENİ KİTABINI TANITTI

Bu haber 27 Mayıs 2022 saat 8:00 'de eklendi.

Polatlı’nın tanınmış isimlerinden Araştırmacı Yazar Bilal Yıldız Polatlı Postası Gazetesini ziyaret ederek, yeni çıkan “Milliyetçi Gözle Derin Analiz” isimli kitabının tanıtımını yaptı. Yıldız, ziyaretinde Polatlı Postası Gazetesi sahiplerinden Ali Rıza Ovacık’a kitabını hediye etti.

YILDIZ: 2010 VE 2022 YILLARI ARASINDA GELİŞEN OLAYLARI TAHLİL ETTİM

Ziyarette Polatlı Postası Gazetesi sahiplerinden Ali Rıza Ovacık’a kitabını hediye eden Bilal Yıldız yaptığı açıklamada; “Kitabım 2010 ve 2022 yılları arasında gelişen olayları tahlil ederken, sürecin olumlu ve olumsuz yönlerini inceleyerek kamuoyuna sunmaya çalışıyor. Kitabımda ülkelerin ve toplumların iç dinamiklerine, yöneticilerinin gelecekle ilgili hesaplamaları ve öngörülerini nasıl şekillendirdikleri, ayrıca siyasi partilerin ve liderlerinin günümüz Türkiye’sinde ve dünyadaki yeniliklere ve akılcı politikalara ne derece duyarlı olup olmadıklarını da göz önüne sermeye çalıştım. Temennim kitabımın ülkemizde okuma ve araştırma kültürünün gelişmesine katkıda bulunmasıdır. Kitabımı almak isteyen okuyucular Kitap Yurdu İnternet sitesinden kitabı sipariş edebilirler. Okuma oranının yükseldiği bir toplum umuduyla.” ifadelerine yer verdi.

BİLAL YILDIZ KİMDİR?

Araştırmacı yazar Bilal Yıldız, Ankara’da doğmuştur. Ortaokul yıllarından itibaren Ülkü Ocakları’nda Türk-İslam düşüncesi ve Türkiye’nin meseleleri ile ilgili hemhal olup, gençlere yönelik eğitim çalışmaları içerisinde bulunmuştur. Yıldız’ın “Dünden Bugüne Kamuoyu” adlı bir kitabı daha mevcuttur. “Dünden Bugüne Kamuoyu” adlı eser, Kültür Bakanlığı tarafından yakın tarih setine dahil edilerek kütüphanelerde yardımcı tarih kitabı olarak bulunması bakanlıkça onaylanmıştır. Araştırmacı Yazar Bilal Yıldız’ın yeni eseri “Milliyetçi Gözle Derin Analiz” kitabında herkesi merakla okuyacağı ve faydalanabileceği yakın geçmişte tekerrür eden konular analiz edilmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.