Yazın gelişini konser ve çeşitli etkinlikler ile kutlayan ilçeler arasında Beypazarı’da yer alıyor. Beypazarlı vatandaşlar, ilçede düzenlenecek “Uçurtma şenliği” ve “Melek Mosso” konseri ile yaza merhaba diyecek. 

Yaza Merhaba Şenliği, 11 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’da Hıdırlık Tepesinde geleneksel Uçurtma Şenliği ile başlayacak ve gün boyu düzenlenecek çeşitli etkinliklerle devam edecek.  

Beypazarı’nda Büyük Yaz Şenliği (3)

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Beypazarı Belediyesi öncülüğünde düzenlenecek Yaza Merhaba Şenliği’nde bir dizi etkinlikler de yer alacak. 7’den 70’e bütün vatandaşların doyasıya eğleneceği etkinlikte mini konserler ve Seymenler ekibinin gösterileri de yer alacak ve böylece herkes keyifli bir gün geçirecek.  

Beypazarı’nda Büyük Yaz Şenliği (1)

Ankara'da bir inşaatta vinç halatı koptu! Baba ve oğlu hayatını kaybetti Ankara'da bir inşaatta vinç halatı koptu! Baba ve oğlu hayatını kaybetti

Şenliğin en heyecan verici anı ise saat 20.00'de gerçekleşecek olan Melek Mosso konseri olacak. Ünlü şarkıcı Melek Mosso, Beypazarı Hanlar önünde sevenleriyle buluşacak ve unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak. Melek Mosso konseri, Beypazarı'nda ilk kez düzenleniyor olmasıyla da ayrı bir öneme sahip. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ta memleketi Beypazarı'nda gerçekleşecek bu büyük etkinliğe katılım sağlayacak ve hemşehrileriyle gün boyu bir arada olacak. 

Beypazarı’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek bu renkli etkinliğe, Beypazarı Belediye Başkanı Özer Kasap tüm başkentlileri davet etti. 

HABER: Gizem Tuğçe BAYHAN