31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi'nde İstanbul Beykoz Belediye Başkanı kim oldu merak ediliyor. Peki, Beykoz Belediye başkanı kim oldu? Alaattin Köseler mi, Murat Aydın mı seçimi kazandı? İşte seçimle ilgili detaylar…

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI KİM OLDU?

Beykoz’da sandıkların yüzde 96.63’ü açıldı. Beykoz Belediye Başkanlığının kimin kazandığı netleşmiş oldu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde resmi olmayan verilere göre yüzde 46.46 ile CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler belediye başkanı seçildi.

ALAATTİN KÖSELER Mİ, MURAT AYDIN MI SEÇİMİ KAZANDI?

Beykoz’da sandıkların yüzde 96.63’ü açıldı. CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler yüzde 46.46 oy aldı.

Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ise oyların 45.54’nü alarak az bir farkla kaybetti.

ALAATTİN KÖSELER KİMDİR?

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, 1960 yılında Paşabahçe’de doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur.

Spor tutkusuyla da tanınan Alaattin Köseler, Beykoz Spor Kulübü'nün basketbol şubesinde uzun yıllar boyunca Yıldız, Genç ve A Takım kademelerinde başarıyla mücadele etti.

Mimarlık kariyerine atıldıktan sonra, çeşitli inşaat firmalarında proje müdürlüğü ve şantiye şefliği gibi önemli görevler üstlendi. Kendi ofisini kurduktan sonra, Bahçeşehir Ticaret Merkezi gibi büyük projelere imza attı.

Cübbeli Ahmet Hoca Cemaatin yeni lideri olarak kabul ettiği Denizlili İbrahim Uslu Efendi kimdir kaç yaşında? Cübbeli Ahmet Hoca Cemaatin yeni lideri olarak kabul ettiği Denizlili İbrahim Uslu Efendi kimdir kaç yaşında?

1999 yılında yapılan yerel seçimlerde Beykoz Belediye Başkanı seçilen Alaattin Köseler, göreve geldikten sonra Beykoz'un kalkınması ve gelişmesi için önemli adımlar attı. Depreme yönelik çalışmaları, Afet Karar Destek Modelleri oluşturulmasına öncülük etti ve birçok ödül kazandı.