Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un yeniden yayınlanacağına dair gelen soruyu, "Öyle bir niyetimiz var ama izleyiciye en iyisini vermek için bekliyoruz" şeklinde cevapladı.

Hülya Koçyiğit'in Sokaklardan Bir Kız filmi ne zaman ve nerede çekildi? Sokaklardan Bir Kız konusu ve oyuncuları? Hülya Koçyiğit'in Sokaklardan Bir Kız filmi ne zaman ve nerede çekildi? Sokaklardan Bir Kız konusu ve oyuncuları?

Acun Ilıcalı’dan müjde! Beyaz Show ekranlara geri mi dönüyor (1)

BEYAZ SHOW YENİDEN EKRANLARA DÖNÜYOR

Beyaz Show'un ekranlara dönceği iddiası aylardır gündeme geliyor. Acun Ilıcalı'nın "Beyaz Show dönüyor" çıkışının ardından programının sunucusu Beyazıt Öztürk de müjdeyi sevenlerine duyurdu.

Acun Ilıcalı’dan müjde! Beyaz Show ekranlara geri mi dönüyor (2)

"FARKLI ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUZ"

Geçtiğimiz gün, Aramızda Kalmasın programının sorularını cevaplayan Öztürk, "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı.

Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz"diye konuştu.