İstanbul Beşiktaş Gayrettepe'de bulunan Masquerade Club'ta 2 Nisan 2024 tarihinde tadilat sırasında çıkan yangın, 29 kişinin hayatını kaybetmesi ve 3 kişinin de ağır yaralanmasıyla sonuçlandı. Bu trajik olay, mekanın sahibi ve işletmesiyle ilgili soruları da beraberinde getirdi. Peki, Beşiktaş'ta yanan gece kulübü Masquerade kimin, sahibi kim? Mehmet Koçarslan kimdir? Mehmet Koçarslan nereli? Mehmet Koçarslan nerenin sahibi?

Masquerade Club'ın sahibi kim?

2011 yılından bu yana Masquerade Club İstanbul'un sahibi iş insanı Mehmet Koçarslan'dır. Koçarslan, İstanbul'un unutulmaz mekanlarından biri olan Reina'nın da eski sahibi olarak bilinir.

Var Hakemi Benjamin Brand kimdir nereli kaç yaşında? Benjamin Brand hangi üniversite mezunu? Var Hakemi Benjamin Brand kimdir nereli kaç yaşında? Benjamin Brand hangi üniversite mezunu?

Mekan, 2 Nisan 2024'teki yangına kadar Tarkan Ahmet tarafından işletiliyordu.

İstanbul sosyetesiyle yakından bağlantılı olan Mehmet Koçarslan aslen Tuncelilidir. 1958 doğumlu Mehmet Koçarslan, burada 20 kuruştan fazla yaşayan Müge Koçarslan ile evli ve bu evlilikten 3 kız çocuğu sahibi.

Masquerade Club sahibi kim?

Masquerade Club'ün sahibi 2011'den beri Mehmet Koçarslandır.