2024-2025 sezonu öncesi yabancı oyuncu sayısının 12'ye çıkmasıyla transferde hareketlilik yaşanırken, Beşiktaş ve Fenerbahçe gözünü aynı isme dikti: Arkadiusz Milik. Geçtiğimiz sezonu sırasıyla 2. ve 6. sırada tamamlayan iki ezeli rakip, Juventus'ta forma giyen Polonyalı santrfor için kıyasıya bir rekabete girdi.

Fenerbahçe Resmen Açıkladı! Tarihi Rekor Kırıldı 2

İtalyan basınından gelen haberlere göre, Milik'in İstanbul'a transfer olma fikrine sıcak baktığı belirtiliyor. Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin yanı sıra bazı Arap kulüpleri de Milik ile ilgileniyor.

Besiktas Turkiye Kupasi

Juventus'un kadro planlamasında düşünmediği Milik'in sözleşmesi 2026 yılında sona eriyor. Güncel piyasa değeri 7 milyon Euro olan oyuncu için İtalyan ekibinin daha düşük teklifleri değerlendirmeye açık olduğu ifade ediliyor.

Besiktas Hatayspor-1

Beşiktaş'ta başkan Hasan Arat ve 2. başkan Hüseyin Yücel, teknik direktör ve transfer çalışmalarıyla yoğun bir mesai harcıyor. Fenerbahçe'de ise başkanlık seçimi sonuçlarının ardından transfer çalışmalarının hız kazanması bekleniyor.

Cenk Tosun'dan Montella'ya mesaj: “Oynamaya hazırım ve oynamak istiyorum” Cenk Tosun'dan Montella'ya mesaj: “Oynamaya hazırım ve oynamak istiyorum”

Fenerbahçe, Dev Derbiden Mutlu Sonla Ayrıldı

Milik transferinde hangi takımın galip geleceği merakla beklenirken, bu transferin her iki takımın da hücum gücüne önemli katkı sağlaması bekleniyor.

Editör: ÖMER YILDIZCI