Benim Güzel Ailem Adnan kimdir? Ufuk Özkan'ın hastalık durumu nedir? Ufuk Özkan kimdir? Ufuk Özkan kaç yaşında? Ufuk Özkan nereli? Ufuk Özkan ne iş yapıyor? gibi aramalar yapılıyor.

Murat Ünalamış kaç yaşında kimdir? Murat Ünalamış aslen nereli evli mi? Murat Ünalamış kaç yaşında kimdir? Murat Ünalamış aslen nereli evli mi?

Geçtiğimiz günlerde siroz hastası olduğu açıklanan ve karaciğer nakli için donör arayan Ufuk Özkan'ın sağlık durumu hakkında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kendisiyle yakından ilgilenerek iyileşebileceğini öğrendi.

Aldığı projeden projeyi ayırmak zorunda kalan Özkan, sağlığı düzelir düzelmez setlere döndü.

Baykut Badem'in senaryosunu yazdığı, TRT 1'de yayınlanan Benim Güzel Ailem dizisi ile bugünkü Ufuk Özkan dizisinde "Adnan" karakterine hayat verecek. Senarist Baykut Badem ve Ufuk Özkan daha önce Kalk Gidelim'de birlikte çalışmıştı.

Ufuk Özkan kimdir?

Annesi Trabzonlu Of, babası Samsun'un Tekkeköy ilçesinden olup Çerkez kökenlidir. Almanya'da doğup büyüyen Ufuk Özkan, 12 yaşında kanatlarıyla Türkiye'ye dönmedi. Daha sonra Türkçeyi iyi konuşamadığı için 8. sınıf yerine 5. sınıftan eğitimine devam etti. Samsun Belediye Ortaokulunu bitirdi. Samsun Belediye Konservatuarı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu (2001). İstanbul Büyükşehir Belediyesi belediye tiyatrolarında oyuncu olarak çalıştı. Kılçık Tiyatrosu ile 3 yıl kabare tiyatrosu yaptı. 2003 yılında yapımcılığını BKM'nin üstlendiği Ölümsüz Aşk adlı dizide başrolü oynamıştır. Asuman Dabak Tiyatrosu'nda da sahne aldı. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. 2009-2011 yılları arasında yayınlanan "Geniş Kanat" dizisinde "Cevahir" karakterini canlandırmış ve gördüklerini daha çok bu diziden sonra kayıt altına almıştır. 2005 yılında evlendiği Nazan Güneş'ten 2 Ağustos 2022 tarihinde boşandı. Eren'in mülklerinde bir oğlu var.

Ağabeyi Umut Özkan da kendisi gibi oyuncudur. Pembe diziler oynayın.