Ankara’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak, Ankara’da 30 Mayıs 2023 elektrik kesintisi yaşanacak mı? Ankara’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak, Ankara’da 30 Mayıs 2023 elektrik kesintisi yaşanacak mı?

Polatlı Belediyesi Yeni Hizmet Binası, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla 13 Eylül 2018 tarihinde toplu açılış ve temel atma töreni düzenlenmişti. Polatlı Belediyesi Yeni Hizmet Binası 2023 yılında tüm hizmet birimlerine kapısını açtı.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın en büyük projeleri arasında yer alan Polatlı Belediyesi yeni hizmet binası, Polatlı Belediyesi’nin şehre değer katacak en büyük projeleri arasında yer alıyor. 18 bin 500 m2’lik kapalı alanıyla da şehrin şu ana kadar yaptığı en büyük binalardan bir tanesi oldu.

Polatlı Belediyesi Yeni Hizmet Binası hakkında merak edilen konulardan biri ise binanın maliyeti oldu. Polatlı Belediyesi ise bu merakı gidermek için belediye binası girişinde bina maliyetini yayınladı. Polatlı Belediyesinin toplam inşaat maliyeti yayınlanan ekranda 110.020.404,95 olarak açıklandı. 110 Milyon TL’lik bu maliyetin ise sadece inşaat maliyeti olduğu belirtildi.

Belediye-binasının- ne- kadara-mâl-olduğu-açıklandı-1