Sivas'ın İmranlı ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen kazada, seyir halindeki yolcu dolu bir otobüs yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı.

Yolcu Otobüsü Yoldan Çıktı Yaralılar Var (1)

Neslim Güngen ve eşi tutuklanma talebi ile nöbetçi adliyeye sevk edildi! Neslim Güngen ve eşi tutuklanma talebi ile nöbetçi adliyeye sevk edildi!

Edinilen bilgilere göre, Turay firmasına ait yolcu otobüsü, Doğançal mevkiinde seyir halindeyken sürücüsünün henüz belirlenemeyen bir sebeple direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu, yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı.

YOLCULAR YARALANDI

Otobüs içerisinde bulunan 31 yolcudan 8'i hafif şekilde yaralandı. Kazanın bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık, polis ve İmranlı Arama Kurtarma ekipleri (İMAYKUT) sevk edildi. Yaralı yolcular, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla gerekli tetkik ve tedavilerin yapılması için bölgedeki hastanelere götürüldü.

Yolcu Otobüsü Yoldan Çıktı Yaralılar Var (2)

Polis ekipleri, kazanın nedenini belirlemek için inceleme başlattı. Yolcu otobüsünün neden yoldan çıktığı ve sürücünün durumu hakkında araştırmalar devam ediyor.

Kaynak: İHA