Ankara Büyükşehir Belediyesi, gençlerin kültürel ve sosyal gelişimini desteklemek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen bir yeni etkinlik ile Ankaralı üniversite öğrencileri, Antalya'ya gönderildi. 

Çocukları mutlu eden girişim: Pamuk şeker camii gezileri Polatlı'da sevgiyle karşılandı Çocukları mutlu eden girişim: Pamuk şeker camii gezileri Polatlı'da sevgiyle karşılandı

Başkentli Üniversiteliler Antalya'da Gençlik Değişim Programına Katıldı (1)Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Kent Konseyi Başkent Gençlik Meclisi işbirliğiyle Antalya'da 'Likya Şehirler Arası Gençlik Değişimi' programına üniversite öğrencilerini gönderdi. 18-25 yaş aralığındaki gençler, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Parkı'nda düzenlenen 4 günlük kampta bir araya geldi.

ANKARALI VE ANTALYALI GENÇLER BİR ARAYA GELDİ

Program boyunca, atölye çalışmaları, kültür gezileri, eğlenceli oyunlar ve toplantılar düzenlendi. Katılımcılar, yerel gençlik politikaları ve gençlerin güçlendirilmesi konularında fikir alışverişinde bulundu. Antalyalı ve Ankaralı gençler, etkinlik sayesinde hem yeni arkadaşlıklar kurdu hem de farklı kültürleri tanıma fırsatı buldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen program, gençler arasında olumlu geri dönüşler aldı.

Başkentli Üniversiteliler Antalya'da Gençlik Değişim Programına Katıldı (2)

Kaynak: İHA