Türkiye nefesini tutmuş, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ni bekliyor. Cumhuriyet Tarihi’nin en önemli seçimi olarak gösterilen bu seçimler kıyasıya bir yarışa sahne olacak. Tüm siyasi parti yetkilileri ve gönüllüleri, seçim çalışmalarına büyük önem verdi. Bu kapsamda Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, esnaf esnaf gezerek Polatlılı vatandaşlarla sohbet ediyor, sorunlarını dinliyor ve 14 Mayıs günü Milliyetçi Hareket Partisi ve Recep Tayyip Erdoğan için destek istiyor.

Peynir çeşitliliği ile tanınan şehrin derneğinden 'süt' vurgusu Peynir çeşitliliği ile tanınan şehrin derneğinden 'süt' vurgusu

baskan-yildizkaya-mobilyacilar-sitesini-ziyaret-etti (2)

Son olarak Mobilyacılar Sitesi’ni ziyaret eden Başkan Yıldızkaya, esnafın güler yüzüyle karşılaştı. Vatandaşlarla tek tek sohbet etti ve desteklerini istedi. Yapmış olduğu ziyareti kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Yıldızkaya, “Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri kapsamında sürdürdüğümüz ziyaretlerimize Mobilyacılar Sitesi’nde esnaf kardeşlerimizle kucaklaşarak devam ettik. Destekleri, duaları ve güler yüzleriyle inancımızı arttıran tüm esnaflarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

baskan-yildizkaya-mobilyacilar-sitesini-ziyaret-etti (3)

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA