Yaz aylarında Polatlı'nın farklı mahallelerinde gerçekleştirdiği "Mahallede Şenlik Var" etkinlikleriyle büyük beğeni toplayan Başkan Yıldızkaya, havaların soğumasıyla birlikte evlerinde zaman geçiren tüm kadınları kapsayan Kadınlar Buluşması etkinliğini başlattı.

Başkan Yıldızkaya, Kadınlar Buluşması Etkinliklerini Sürdürüyor (1)

Bu hafta sonu Mehmet Akif Mahallesi'nde gerçekleştirilecek etkinlik, Polatlılı kadınları bir araya getirecek. 17 Şubat Cumartesi günü saat 13.00'te Mehmet Akif Mahallesi AK-RA Düğün Salonu'nda düzenlenecek olan etkinlikte, sürpriz sanatçılar sahne alacak, eğlenceli yarışmalar ve konserler düzenlenecek.

Polatlı Belediyesi tarafından sağlanacak ikramların yanı sıra, Başkan Yıldızkaya tarafından katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek. 'Gönülden Gönüle Kadınlar Buluşması' etkinliği düzenli olarak Polatlı'nın farklı mahallelerinde devam edecek. Programa katılmak isteyen kadınlar için saat 12.00'den itibaren Cumhuriyet Meydanı'ndan otobüs seferleri düzenlenecek.

Uyarı verildi! Ankara'ya yarın 'çamur yağmuru' geliyor Uyarı verildi! Ankara'ya yarın 'çamur yağmuru' geliyor

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada tüm Polatlılı kadınları, mahallelerde düzenlenecek olan 'Gönülden Gönüle Kadınlar Buluşmaları'na davet etti.

Başkan Yıldızkaya, Kadınlar Buluşması Etkinliklerini Sürdürüyor (1)-1

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ