Başkan Şahin, Mamak Belediyesi’nin tarım cenneti Ekolojik Köy’de incelemelerde bulundu. Ekilen alanlar ve meyve ağaçlarını gezen Başkan Şahin, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

KIZILCAKÖY MAHALLESİ’NDEN BEREKET AŞI

Türkiye’nin en büyük akıllı parkı ‘Sincan Park’ açıldı Türkiye’nin en büyük akıllı parkı ‘Sincan Park’ açıldı

Kızılcaköy Mahallesi’nde kazanlar kaynadı, bolluk bereket için verilen yemeğe Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin de katıldı.

Başkan Şahin Ekolojik Köy'ü Yerinde Inceledi (1)

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin Mamak’ın kırsal mahallerinden biri olan Kızılcaköy’ü ziyaret etti. Kızılcaköy Mahallesi sakinlerinin yakın ilgisi ile karşılanan Başkan Şahin, Kızılcaköy Mahalle Konağı’nda verilen yemeğe katıldı.

Mevsimin kurak geçmemesi, kuraklıktan kaynaklı ürün kaybı yaşanmaması ve bolluk, bereket olması için dualar edildi. Çiftçilerle birlikte dua eden Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin “Yemeğiniz, dualarınız kabul olsun inşallah” dedi. Başkan Şahin, “Kırsal destek projelerimizle çiftçilerimizin yanında olacağız” diye konuştu.

Başkan Şahin Ekolojik Köy'ü Yerinde Inceledi (4)

BEREKET AŞINDAN 40 YEMEĞİNE

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, Sivas Divriği Gökçebel Köyü Sosyal Yardımlaşma Kültür Derneği’nde merhum Yavuz Er için verilen “40 yemeği ”ne katıldı. Başkan Şahin merhumun hemşehrilerine, ailesine ve sevenlerine taziyede bulundu.

ACİLDE BEKLEYEN HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin’in hafta sonu mesaisinde son durağı Hacettepe Hastanesi’ydi. Başkan Şahin, acilde bekleyen hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hastalarla konuşan Başkan Şahin hasta yakınları ile de sohbet etti. Başkan Şahin, hastalara ve hasta yakınlarına “geçmiş olsun” dileklerini iletti.