Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Emine Erdoğan’ın Mamak’a gerçekleştirdiği Ekolojik köy, atölyeler, sebze ve meyve bahçeleri, lavanta bahçesi, atiko sıfır atık geri dönüşüm otobüsüne gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür etti.

Başkan Köse’den Emine Erdoğan’a ziyareti için teşekkür (2)

Emine Erdoğan, Ankara Mamak Belediyesi tarafından kırsal turizmi canlandırmak için hayata geçirilen Ekolojik Köy’ü ziyaret etti. İlçe sakinlerine hem ekonomik destek hem de istihdam olanağı sağlayan proje hakkında bilgi aldı.

Başkan Köse’den Emine Erdoğan’a ziyareti için teşekkür (1)

HEM ZİYARETİNİZ HEM TAVSİYELERİNİZDEN DOLAYI ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ise gerçekleşen ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından; “Kıymetli Emine Erdoğan Hanımefendi, Emine Erdogan Güzel Mamak’ımızda sizi ağırlamak bizim için büyük bir onurdur, ilçemize hoşgeldiniz, şeref verdiniz, Yeşile, Doğaya, Ekolojik Dengeye, Kırsaldaki üretime, Tarım ve Hayvancılığa destek vermek, farkındalık oluşturmak amacıyla plânladığımız ve hayata geçirdiğimiz, Ekolojik Köyümüzü, Atölyelerimizi, Sebze, Meyve Bahçelerimizi, Lavanta Bahçemizi, Atiko Sıfır Atık Geri Dönüşüm Otobüsümüzü ziyaret etmeniz bizleri çok mutlu etti, Tavsiyeleriniz ve değerlendirmeleriniz doğrultusunda Güzel Mamak’ımızda yeni Ekolojik projeleri hayata geçirmek için hemen çalışmaya başladık. Kıymetli Hanımefendi, Ziyaretinizle özellikle Ekolojik Projelerimizle ilgili bizlere güç verdiniz, önerilerinizle bizim ufkumuz açtınız, hem ziyaretiniz hem tavsiyelerinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” cümlelerine yer verdi.

Başkan Köse’den Emine Erdoğan’a ziyareti için teşekkür (3)

Sincan Belediyesi ilçeye yeni kreşler kazandırmaya devam ediyor Sincan Belediyesi ilçeye yeni kreşler kazandırmaya devam ediyor

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ