Türkiye 14 Mayıs'ta Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sandık başına gitti. Milletvekili seçimlerinde Cumhur İttifakı çoğunluğu elde ederken, Cumhurbaşkanı seçimlerinde 3 aday da seçilmek için gerekli olan yüzde 50+1 oyu alamadı ve Cumhurbaşkanı seçimi 2. tura kaldı. 2. turda Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.

baskan-kalkan-2.tur-calismalarina-basladi (2)

Kalecik Belediye Başkanı Av. Dr. Duhan Kalkan, 28 Mayıs Pazar günü Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarışacağı Cumhurbaşkanı seçimleri için çalışmalara başladı. Sahaya inerek esnaf ziyaretinde bulunan Kalkan, vatandaşlarla sohbet etti ve sorunlarını dinledi. 2. turda Recep Tayyip Erdoğan için destek isteyen Başkan Kalkan, esnafa hayırlı ve bol kazançlar diledi. Yapılan ziyaretlerde Başkan Kalkan'a; AK Parti Kalecik İlçe Başkanı Necmi Darıcı, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Satılmış Karadoğan ve Erdal Dal eşlik etti.

baskan-kalkan-2.tur-calismalarina-basladi (3)

Akyurt Belediyesi, çöp konteynerlerini onarıyor Akyurt Belediyesi, çöp konteynerlerini onarıyor

Kalecik Belediyesi resmi sosyal medya hesabından ziyaretleri paylaştı. Yapılan paylaşımda, "Belediye Başkanımız Av. Dr. Duhan Kalkan, AK Parti İlçe Başkanımız Necmi Darıcı, Belediye Meclis Üyelerimiz Satılmış Karadoğan ve Erdal Dal ile birlikte ilçe esnafımızı ziyaret ederek sohbet ve istişarelerde bulundu. Kıymetli esnafımıza hayırlı bol kazançlar diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

baskan-kalkan-2.tur-calismalarina-basladi (5)

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA