Esnaf ziyaretlerini sürdüren Başkan Ercan, semt pazarının yanında; Millet Kıraathanesinde gençlerle buluştu, asker uğurlamasına katıldı, seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.

Seymenlik kültürünü yaşatan Ankara Kulübü Derneği’ne ödül Seymenlik kültürünü yaşatan Ankara Kulübü Derneği’ne ödül

Her fırsatta esnaf ve vatandaş ziyareti yapan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, bu seferki esnaf ziyaretini Plevne Mahallesi semt pazarında yaptı. Pazarcı esnafıyla sohbet eden Başkan Ercan, vatandaşlara da tatlı ikram etti. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için destek isteyen Başkan Ercan’a vatandaşlar “desteğimiz sana tam, yolun açık olsun Başkanım” cevabını verdi.

Başkan Ercan’dan Semt Pazarına Ziyaret Vatandaşlara Tatlı Ikramı (1)

Pazar ziyaretinin ardından Evliya Çelebi Millet Kıraathanesi’ne giderek öğrencileri ziyaret eden Başkan Ercan, “Kıraathanelerimizin tüm imkanları gençlerimizin emrinde. Onların olduğu yerde neşe var, umut var, enerji var” dedi.
Başkan Ercan’dan Semt Pazarına Ziyaret Vatandaşlara Tatlı Ikramı (2)
BAŞKAN ERCAN: “ANKARA YENİDEN GERÇEK BELEDİYECİLİKLE BULUŞACAK”

İstasyon Mahallesi’nde vatani görevini yapacak olan bir askerin uğurlamasına katılan Başkan Ercan’ın ziyareti vatandaşı memnun etti. Andiçen Mahallesi’nde de çeşitli esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Ercan, Seçim İrtibat Bürosu’nda çalışan teşkilat mensuplarıyla buluştu.

Başkan Ercan’dan Semt Pazarına Ziyaret Vatandaşlara Tatlı Ikramı (4)

Başkan Ercan, AK Parti’nin yerel seçimlerde Sincan’ın tarih yazacağını vurgulayarak “31 Mart gecesi Sincan’ımızda yeni bir seçim zaferi kazanmaya, Ankara’mızı yeniden gerçek belediyecilikle buluşturmaya kararlıyız” mesajını verdi.