Türkiye yerel seçimleri geride kaldı. Çubuk ilçesi başkan Baki Demirbaş’ı tekrardan seçti. Çubuk Belediye Başkanlığına tekrardan gelen Baki Demirbaş, teşekkür açıklamasında bulundu. Başkan Demirbaş ayrıca vatandaşlarına Çubuk İlçesi Terör Mağdurları derneği için çağrıda bulundu.

12 yaşındaki ressamdan şehit babasının anısına resim sergisi 12 yaşındaki ressamdan şehit babasının anısına resim sergisi

Başkan Demirbaş yaptığı açıklamada, ‘’ Yoğun bir seçim sürecini geride bıraktık ve sizlerin teveccühü ile yeniden belediye başkanlığına seçildim. Bu süreçte tebrik telefonlarınız ve mesajlarınız için teşekkür ediyorum. Tebrik amacıyla çiçek gönderilmemesini talep ediyorum. Kardeşlik ve paylaşma ayı olan bu Ramazan ayında bizlere çiçek göndermek yerine vatan ve millet için seve seve canlarını feda eden şehit yakınlarımız ile vücutlarının bir parçasını ülkemizin birliği ve dirliği için kaybeden kahraman gazilerimize yönelik kullanılmak amacıyla Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğine bağışta bulunmanız bizleri çok mutlu edecektir’’ açıklamasında bulundu.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU