Türkiye, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sandık başına gitti. YSK’nın açıkladığı kesin sonuçlara göre Meclis çoğunluğunu Cumhur İttifakı elde ederken, Cumhurbaşkanı seçimleri 2. tura kaldı. 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimlerde Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.

Kalecik meşhur ürünlerini tanıttı Kalecik meşhur ürünlerini tanıttı

Seçimlerin 2. tura kalmasıyla birlikte her iki ittifak da tüm birimleriyle seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Kalecik İlçe Başkanı Necmi Darıcı, vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Çok sayıda mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bire bir görüşen Başkan Darıcı, onların sorunlarını dinliyor ve çözüm önerileri üzerine istişarede bulunuyor.

Son olarak Akkaynak Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Darıcı, vatandaşların nazik misafirperverliği ile karşılaştı. Gelecek Yüzyılı beraber inşa edeceklerini belirtti ve 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA