Şarkılarıyla ve filmleriyle her döneme damgasını vurmayı başaran Banu Alkan, sessiz sedasız evlendi. Evliliğini açıklayan Banu Alkan, önümüzdeki dönemlerde düğün yapacağını açıkladı. Birçok kişi Banu Alkan kiminle evli? Şeklinde merak etmeye başladı. Peki Banu Alkan ilk eşi Banu Alkan'ın sevgilisi kemal yıldız kimdir? Kemal Yıldız kimdir ne iş yapar? Kemal Yıldız kaç yaşında? Banu Alkan ve eşi nasıl tanıştı? İşte merak edilen soruların cevapları…

       Banu Alkan Kiminle Evli Kemal Yıldız Kimdir Ne Iş Yapar (2)

KEMAL YILDIZ KİMDİR?

Banu Alkan ile iki senedir sevgili olan Kemal Yıldız 1978 doğumludur. Baba tarafı Mersin, anne tarafından Samsunlu olan Kemal Yıldız, Hollanda doğumludur.

Hollanda’da yaşamına devam eden Kemal Yıldız, daha önceden evlenip boşanmış ve bu evliliğinden bir kız çocuğu vardır.

Kemal Yıldız’ın iş adamı olduğu ve Hollanda’da işlerini yürüttüğü bilinmektedir.

KEMAL YILDIZ NE İŞ YAPAR?

Kemal Yıldız, iş insanıdır. İyi bir eğitim gördüğü bilinmektedir

Banu Alkan Kiminle Evli Kemal Yıldız Kimdir Ne Iş Yapar (3)

KEMAL YILDIZ KAÇ YAŞINDADIR?

Kemal Yıldız, 1978 doğumludur ve 2024 yılında 46 yaşındadır. Kemal Yıldız ve Banu Alkan arasında 20 yaş fark vardır.

BANU ALKAN VE EŞİ NASIL TANIŞTI?

Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor? Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor?

Banu Alkan, eşi Kemal Yıldız ile bir restoranda tanıştıklarını anlattı. Alkan, hikayeyi şu şekilde paylaştı: “Bebek'te bir restoranda otururken gelip yanıma oturmak istedi. Önce cesaretine çok şaşırdım sonra yakışıklılığını görünce kabul ettim. Ben pısırık adam sevmem. Kemal'i tanımasaydım bu dünyadan gerçek bir erkek tanımadan göçüp gitmiş olacaktım”

Banu Alkan Kiminle Evli Kemal Yıldız Kimdir Ne Iş Yapar (4)

BANU ALKAN’IN İLK EŞİ

Ünlü oyuncu Banu Alkan, birçok kişi ile ismi anılmış ve sevgilileri olmuştur. Fakat ilk evliliğini Kemal Yıldız ile yapmıştır.

Banu Alkan Kiminle Evli Kemal Yıldız Kimdir Ne Iş Yapar (1)

BANU ALKAN KİMDİR?

Banu Alkan, 1 Temmuz 1958'de Dubrovnik, Hırvatistan'da doğmuştur. Banu Alkan'ın gerçek isminin Liz Remka Rebronja şeklindedir. Ailesi Türkiye’ye göçtüğü zaman Alkan soyismini almıştır. Kendisi de önce Yaprak ismini almış ardından Banu olmuştur.

Ailesiyle birlikte 1966 yılının Aralık ayında Balıkesir ilinin Edremit ilçesine göç etikten sonra İstanbul'a taşınarak Kartal’da yaşadılar. Alkan’ın çocukluğunun büyük bir bölümü burada geçti ve Kartal Maltepe Lisesi'ndeyken ikinci sınıfta okulu bıraktı.

16 yaşında LCC kurslarına giderek başladı ve Aydan Adan-Füsun Özben Mankenlik Ajansı’nın kadrosuna girerek bazı reklam filmlerinde rol aldı.

17 yaşındayken evli ve zengin bir iş adamı olan Gürbüz Hanif’le birlikte olmaya başladı. 20 yıla yakın süren bu ilişki, Hanif’e kanser teşhisi konmasından kısa bir süre sonra ölmesiyle sona erdi. Alkan, bu 20 yıl boyunca oldukça rahat bir hayat yaşamıştı.