Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Birimi, geleceğe dair umutları yeşerten bir projeye imza atıyor. Güvenli Gelecek Projesi kapsamında Bala Anadolu Lisesi'nde ilçemizdeki tüm 11. sınıf öğrencilerine eğitim verilerek, genç neslin bilinçlendirilmesi ve zararlı alışkanlıklardan korunması hedefleniyor.

BALA'DA GÜVENLİ GELECEK PROJESİ EĞİTİMİ

Eğitimde, Terörle Mücadele Birimi uzmanları tarafından uyuşturucu ve madde bağımlılığının zararları, siber zorbalık, internet dolandırıcılığı gibi konularda sunumlar yapıldı. Ayrıca, öğrencilere bu tür tehlikelere karşı nasıl korunacakları ve karşılaştıkları durumlarda ne yapmaları gerektiği konusunda da bilgiler verildi.

Bala'da Güvenli Gelecek Projesi Eğitimi Verildi

Eğitime katılan öğrenciler, aldıkları bilgilerden memnun kaldıklarını ve bu tür eğitimlerin kendileri için çok faydalı olduğunu ifade ettiler.

Bala'da Güvenli Gelecek Projesi Eğitimi Verildi (2)

Güvenli Gelecek Projesi, Bala'daki tüm 11. sınıf öğrencilerine ulaşmayı ve onları bilinçlendirmeyi hedefliyor. Projenin kapsamında önümüzdeki günlerde de farklı okullarda eğitimler düzenlenmesi planlanıyor.

Bala'da Güvenli Gelecek Projesi Eğitimi Verildi (3)

Bu anlamlı proje, geleceğe dair umutlarımızı yeşerterek, gençlerimizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yetişmelerine katkıda bulunacak.

Ankara'da bir inşaatta vinç halatı koptu! Baba ve oğlu hayatını kaybetti Ankara'da bir inşaatta vinç halatı koptu! Baba ve oğlu hayatını kaybetti

HABER: ÖMER YILDIZCI