Aslı Üstünkaya kimdir kaç yaşında? Aslı Üstünkaya ne iş yapıyor? Aslı Üstünkaya'nın babası kimdir? Aslı Üstünkaya kimdir kaç yaşında? Aslı Üstünkaya ne iş yapıyor? Aslı Üstünkaya'nın babası kimdir?

Bahar ve Nihal Candan'ın gözaltına alınmasının ardından gerçek isimleri merak konusu oldu. Peki Nihal ve Bahar Candan'ın gerçek ismi nedir? İşte Merak edilenlerler...

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerin gerçek ismi

Polis soruşturması kapsamında sosyal medya fenomenleri Gül Nihal Candan (Çiçek) ve (Alisya) Bahar Candan dün tutuklandı. Çete liderlerinden Onur Apaydın'ın, tuzağa düşürülene kadar mahsur kalan kişileri lüks tesislere davet ederek karnını doyurduğu, bu arada sözde satışa sunacağı araçların tanıtımını yaptığı belirlendi. Apaydan'ın bu tanıtımlarında reklam yüzü ve konu modeli olarak Bahar Candan ile Nihal Candan'ın buluştuğu belirlendi.

Gülnihal Candan kimdir?

Gülnihal Candan (Çiçek) 15 Haziran 1995'te Mersin'de doğdu. Eğitimine İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde devam eden Nihal Candan, TV8'de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlendi.

Aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan'ın da yanında bir kız kardeşi bulunmaktadır.

16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına konuk olarak katılarak jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır.

İkinci sezon Bu Tarz Benim Yarışması'na katılan Nihal Candan'ın yer aldığı programda konuk jüri olarak Soner Sarıkabadayı yer alırken, ana jüri üyeleri olarak Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer aldı.

Nihal Candan, 7 Şubat 2016'da başlayan Survivor 2016 yarışmasında gönüllüler takımında yarıştı.

Bahar Candan kimdir?

Alisya Bahar Candan, 17 Şubat 1998'de İstanbul'da doğdu. Popüler bir televizyon programıyla adından söz ettiren Nihal Candan'ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Hakan Candan'ın ortanca kızı Bahar Candan, hukuk bölümünde kişiliklerini sürdürmektedir.