31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan aday adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP'li Ayşegül Ovalıoğlu'nun Bakırköy belediye başkan adayı olacağı konuşuluyor. Barış Yarkadaş'ın kulis bilgisine göre ünlü siyasetçinin de biyografisi merak ediliyor. Peki, Ayşegül Ovalıoğlu kimdir kaç yaşında? CHP Bakırköy Belediye başkan adayı Ayşegül Ovalıoğlu nereli ne iş yapıyor?  İşte detaylar...

Ayşegül Ovalıoğlu kimdir? 

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu ile evlidir. Tıbbi uzmanlık alanı nöroloji cerrahisi olan Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, son olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde görev almıştır. Ovalıoğlu'nun adı Bakırköy Belediye Başkanlığı için değerlendirilmektedir. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu'nun eşi Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu'dur. Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu, 2015 yılında AK Parti'den adaylık başvurusunda bulunmuştur.

Ayşegül Ovalıoğlu

 Ayşegül Ovalıoğlu kaç yaşında? 

Ayşegül Ovalıoğlu'nun yaşında dair kapsamlı bir bilgiye erişilememektedir. 

TV100 Yazarı ve Yorumcusu Fuat Uğur kimdir nerelidir? Fuat Uğur kaç yaşında eşi kim? TV100 Yazarı ve Yorumcusu Fuat Uğur kimdir nerelidir? Fuat Uğur kaç yaşında eşi kim?

CHP Bakırköy Belediye başkan adayı Ayşegül Ovalıoğlu nereli ne iş yapıyor? 

CHP Bakırköy belediye başkan adayı Ayşegül Ovalıoğlu,nöroloji cerrahidir.