Fırat İsmail Yeleri kimdir, ne iş yapıyor, neden gündemde? Opet olayı ne? Fırat İsmail Yeleri kimdir, ne iş yapıyor, neden gündemde? Opet olayı ne?

Televizyon ekranlarında MasterŞef adlı programda çok daha geniş kitlelere adını duyurmayı başaran ünlü şef Somer Sivrioğlu, başarılarıyla olduğu kadar çalkantılı özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çeken birisi. Son olarak ise magazin dünyasına bomba gibi düşen bir haberle yeniden bütün gözler üzerine çevrildi. Gazeteci ve senarist olan Ayşe Özyılmazel ile ilişkisinin basın tarafından öğrenilmesinin ardından Ayşe Özyılmazel hakkında merak edilenler araştırılıyor. Peki, Ayşe Özyılmazel sevgilisi kim? Ayşe Özyılmazel'ın babası ve annesi kimdir? gibi soruların cevaplarına haberimizde yanıt bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar... 

Ayşe Özyılmazel sevgilisi kim?

Ünlü şef Somer Sivrioğlu ile gazeteci-senarist Ayşe Özyılmazel arasındaki aşk iddiaları, Özyılmazel'in sosyal medya hesabından yaptığı romantik bir paylaşım ile doğrulandı. Masterchef Türkiye'nin popüler jüri üyesi Somer Sivrioğlu ve Ayşe Özyılmazel'in aşk yaşadığı söylentileri, uzun süredir magazin gündemindeydi. Ancak Özyılmazel'in Instagram hesabından yaptığı paylaşım, bu spekülasyonlara son noktayı koymuşa benziyor. 

Ayşe Özyılmazel (2)

Ayşe Özyılmazel (1)

Ayşe Özyılmazel'ın babası ve annesi kimdir?

Ayşe Özyılmazel, Oya Germen ve sanatçı Neco'nun kızı olarak 24 Ekim 1979'da İstanbul'da doğdu. Zeynep adında bir ablası, Leyla adında bir kız kardeşi ve Ali Nejat adında bir erkek kardeşi vardır. 1997 yılında İstek Semiha Şakir Lisesinden mezun olan Özyılmazel, 2001 yılında Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümünden mezun oldu ve aynı yıl "Sana Bi'şey Olmasın" adlı ilk kitabını yayımladı. İstanbul Gelişim Orkestrasında bir süre çalıştıktan sonra köşe yazarlığı yapmaya başladı. 

Editör: Tuğba Akkesen