Güzellik Merkezleri ile adını duyuran Aylin Çetinkaya arama motorlarında binlerce kişi tarafından aranıyor. Peki Aylin Çetinkaya Kimdir? Aylin Çetinkaya kaç yaşında? Aylin Çetinkaya nereli? sorularının cevapları haberimizde...

Yeni İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörü Selman Öğüt kimdir kaç yaşında nereli? Yeni İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörü Selman Öğüt kimdir kaç yaşında nereli?

Aylin Çetinkaya Kimdir?

Aylin Çetinkaya, 1981 yılında İstanbul'da doğdu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun oldu. Üniversite yıllarında estetik, güzellik ve bakım konularına ilgi duymaya başladı ve bu alanda yurt içi ve yurt dışında birçok eğitim ve seminer aldı.

Mezun olduktan sonra, yaklaşık 14 yıl boyunca Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketlerinde yöneticilik yaptı. Ancak, bir kadının evinde ve işinde mutlu olabilmesi için her zaman sağlıklı ve bakımlı görünmesi gerektiğine inanan Çetinkaya, kariyerinde önemli bir değişiklik yapmaya karar verdi.

2016 yılında, hayalini kurduğu Aylin Çetinkaya Güzellik Merkezi'ni kurdu. Kısa süre içerisinde, ekibiyle birlikte binlerce kişinin güvenini kazandı. Çetinkaya, bu başarının sırrını şöyle açıklıyor: "İnsan sevdiği işi yaparsa, sonuçlar gerçekten muhteşem oluyor."

Günümüzde, Aylin Çetinkaya Güzellik Merkezi, Nişantaşı'nın en başarılı güzellik merkezlerinden biri. 30 kişilik bir ekiple hizmet veren merkez, estetik, cilt bakımı, saç bakımı ve spa gibi alanlarda uzmanlaşıyor.

Çetinkaya, güzellik ve bakımın kadının gücünün kaynağı olduğuna inanıyor. Bu nedenle, merkezde çalışan tüm personelin alanında uzman ve deneyimli olmasını önemsiyor. Çetinkaya, "Güzellik ve bakım, kadının kendini daha iyi hissetmesini ve daha özgüvenli olmasını sağlar" diyor.

Aylin Çetinkaya kaç yaşında?

Aylin Çetinkaya 1981 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 42 yaşındadır.

Aylin Çetinkaya nereli?

Aylin Çetinkaya İstanbul'da doğmuştur.

Aylin Çetinkaya eğitim ve sertifikaları

2002
M.E.B. Uzman Estetisyen, TÜRKİYE

2014
Beauty Summit at Beautyworld, DUBAI

2015
M.E.B. Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimi, TÜRKİYE

2015
Cosmetic 360, Beauty Conference, FRANSA

2016
Nouveau Contour: Micropigmentation, TÜRKİYE

2016
Permanent Make-Up World Conference & Workshops, HOLLANDA

2017
Nouveau Contour: Masters in Micropigmentation, TÜRKİYE

2017
Sviatoslav Otchenash Permanent Makeup Master Class, ESTONYA

2018
Biotek: Anastasia Gilmanova Master Class Conference, RUSSIA

2018
International Beauty Congress  UKRAINE 

2022

MCAS World Congress 2022, PARIS, FRANCE