AYIN İLK MECLİSİ TOPLANDI

Bu haber 04 Temmuz 2022 saat 10:34 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Temmuz ayı birinci toplantısı 1 Temmuz Cuma günü Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplandı. Polatlı Belediye Meclis Salonunda saat 18.00’da başlayan Polatlı Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısında 12 gündem maddesi yer aldı.

12 GÜNDEM MADDESİ YER ALDI

“Ankara İli Polatlı İlçesi Basri Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli

Uygulama İmar planı (İtirazı)” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Zafer Mahallesi 173 Ada 9 Parsele Ait Tarım ve Hayvancılık Tesisi Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Kırsal Mahalle ve Kırsal Yerleşik Alan Tespiti” ile ilgili konunu müzakeresi konuları mecliste oylanarak İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edildi. “Parka İsim Verilmesi” ile ilgili konunun müzakeresi ise Temmuz ayı ilk meclis toplantısında oylanarak Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale edildi.

KOMİSYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz aylarda meclis gündeminde yer alan Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Kamulaştırma (Gazi Mahallesi 1 Ada 5 Parsel)” ile ilgili konunun müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan “Ankara İli Polatlı İlçesi Beylikköprü Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama imar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ” ile ilgili konunun müzakeresi, “Trafo Yeri” ile ilgili konunun müzakeresi, “Saçak Seviyeleri” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan “Tarım Merkezi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan “Hayvan Barınaklarında Düzenlemeler Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, maddeleri de ilgili komisyonlarda çalışmalar devam ettiği için Temmuz ayı ikinci Belediye Meclis Toplantısında görüşülecek. Temmuz ayı ikinci Polatlı Belediye Meclisi Çarşamba günü toplanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.