AYIN İLK MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR

Bu haber 05 Mayıs 2022 saat 9:55 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Mayıs ayı birinci toplantısı bugün Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplanacak. 13 Eylül Kültür Merkezinde saat 18.00’da başlayacak Polatlı Belediye Meclisi Mayıs ayı ilk toplantısında 11 gündem maddesi yer alacak.

11 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

“2021 Yılı Kesin Hesabı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yer Tahsisi (Güldeste Konağı)” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ücretler” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Yenidoğan Mah.154 Ada 28,31 ve 32 Parsellere Ait Pazar Alanı Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı ve 1/5000 Ölçekli İmar Planı Tavsiyesi” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Şıhali Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli

Uygulama İmar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı” ile ilgili konunun müzakeresi Mayıs ayı ilk meclis toplantısında görüşülerek ilgili komisyonlara havale edilecek.

BİR ÖNCEKİ GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANACAK

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Elektronik ve Haberleşme Cihazlarına Esas Ruhsat ve İzin Belgelerinde Belirlenen Fiyat Hk.” İle lgili konunun müzakeresi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “Otopark Alanları” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Orman Bölgelerinin Korunması İçin Tedbir Alınması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve “Tarım Merkezi Kurulması” ile ilgili konunun müzakeresi Mayıs ayı meclis toplantısında görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.