AYIN İKİNCİ MECLİSİ TOPLANIYOR

Bu haber 05 Nisan 2022 saat 9:57 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Nisan ayı ikinci toplantısı bugün Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplanacak. 13 Eylül Kültür Merkezinde saat 17.00’da başlayacak Polatlı Belediye Meclisi Nisan ayı ilk toplantısında 16 gündem maddesi yer alacak.

16 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Yeşilay Danışmanlık Merkezi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. “2022 Yılında Yapılan İmalatlar için Yol Harcamalarına Katılma Payı Alınıp Alınmayacağı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Elektronik ve Haberleşme Cihazlarına Esas Ruhsat ve İzin Belgelerinde Belirlenen Fiyat Hk.” ile ilgili konunun müzakeresi, “Gordion Yarı Maratonu Ödülleri” ile ilgili konunun müzakeresi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Plan Notu İlavesi” ile ilgili konunun müzakeresi,  “Ankara İli Polatlı İlçesi Şıhali Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı.” ile ilgili konunun müzakeresi, “Karapınar Mahallesi’ nde Spor Tesisi Yapılması Amacıyla Tahsis Amacı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Karapınar Mahallesi 1/1000 Ölçekli Kısmi İmar Plan Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Otopark Alanları” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Orman Bölgelerinin Korunması İçin Tedbir Alınması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Tarım Merkezi Kurulması” ile ilgili konunun müzakeresi. Eğitim, Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan; “Çocuk İhmal ve İstismarı Hakkında Farkındalık Çalışmaları Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Konservatuvar Kurulması” ile ilgili konunun müzakeresi. Kadın- Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Otizm Farkındalık Çalışmaları Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi Nisan ayı ikinci meclisinde görüşülerek karara bağlanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.