AYIN İKİNCİ MECLİSİ TOPLANIYOR

Bu haber 07 Haziran 2022 saat 8:01 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Haziran ayı ikinci toplantısı bugün toplanacak. Polatlı Belediye Meclis Salonunda saat 18.00’da başlayacak Polatlı Belediye Meclisi Haziran ayı ikinci meclis toplantısında 18 gündem maddesi yer alacak.

18 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Kartaltepe Konutları D,E,F 3+1 Blok Konut Satışları Hk.” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ek Bütçe” ile ilgili konunun müzakeresi, “İptal-İhdas Kadrolar(Boş Kadro)” ile ilgili konunun müzakeresi, “İptal-İhdas Kadrolar(Dolu Kadro)” ile ilgili konunun müzakeresi, “Kamulaştırma(Gazi Mahallesi 1 Ada 5 Parsel)” ile ilgili konunun müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “Otopark Alanları” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. “Ankara (Polatlı) İlçesi Sarıoba Mahallesine Ait Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı(İtirazı) ” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Beylikköprü Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000, Ölçekli Uygulama imar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Zafer Mahallesi 617 Ada 5,6,7,8 ve 9 Parsellere Ait İmar Plan Değişikliği ile ilgili konunun müzakeresi, “Trafo Yeri” ile ilgili konunun müzakeresi, “Saçak Seviyeleri” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Tarım Merkezi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler komisyonuna havale olunan; “Muhtaç Hastaların Salgın Hastalıklardan Korunması için Çalışma Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Hayvan Barınaklarında Düzenlemeler Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Kariyer Günleri” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “İhtiyaç Anketi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi Haziran ayı ikinci meclis toplantısında karara bağlanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.